Brak dźwięku wł i wył laptopa ikony i system wolno ładuje

Witam

Od pewnego czasu mam niepokojący mnie problem. Otóż posiadam windows xp i przestał pojawiać się charakterystyczny dźwięk podczas włączania i wyłączania laptopa. Co gorsza po załadowaniu systemu wszystkie ikony na pulpicie pojawiają się strasznie wolno (ok 2 min). Dalsza praca przebiega już bez zarzutów. Proszę o pomoc.

Cześć

W kwestii wolno ładującego się pulpitu.

  • [*:31mbzwj8]Uporządkuj autostart,

autostarat uporządkowany, niepotrzebne programy odinstalowane, ccleanerem rejestr wyczyszczony defragmentacja również, lecz niestety problem się nie rozwiązał. Dźwięków przy włączaniu i wyłączaniu jak nie ma ta nie ma, tak samo z pulpitem oraz z ikonami. Już na prawdę nie wiem co jeszcze mogę zrobić? :frowning:

Cześć

Dla pewności:

Cześć

Co do skanowania to zostało wykonane tym programem jeszcze zanim założyłem ten wątek i skanowanie nie wykazało żadnych nieprawidłowośći. Ale dla świętego spokoju przeskanuję jeszcze raz. Zobaczymy co będzie.

Cześć

Jeżeli już skanowałeś wczesniej to drugi raz raczej nie ma sensu.

leeolie ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

OTy - kosmos.

Drugie skanowanie niczego nie wykazało niestety

http://www.wklejto.pl/147259