Brak dźwięku z głośników

Proszę o pomoc. Wczoraj nagle przestały mi działac głośniki. Odinstalowałam i zainstalowałam ponownie sterowniki, ale nadal nic. Nie pojawia się żaden błąd. Muzykę słychac gdy przystawi się ucho do głośnika :stuck_out_tongue: ale bardzo cicho i przy tym są jeszcze jakieś trzaski. Podłączyłam inne głośniki, ale nadal nic. Natomist normalnie słychac muzykę przy podłączeniu słuchawek. Jeśli ktoś miałby pomyl o co może chodzic to proszę o pomoc. :smiley:

Sprawdź stan kondensatorów na płycie głównej pod kątem uszkodzeń: http://obrazki.elektroda.net/54_1152205433.jpg

Podaj model płyty głównej.

Marta1302 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


To w dalszym ciągu nie jest konkretny tytuł.

Przepraszam za zły tytuł mam nadzieje, że już się poprawiłam.Jeżeli nie to proszę o jakąś małą podpowiedź.

A co do tych kondensatorów to jak sądze musiałabym zajrzec “pod maskę” komputera, a mam go dopiero 3 miesiące także sądzę, że nie powinnam sam tego robic, hmmm żeby nic nie zepsuc :stuck_out_tongue: Może to chodzi o coś w ustawieniach chociaż sama nie wiem.

Marta1302 , wejdź w:

Start -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Głośność” -> w pozycji “Ustawienia głośników” kliknij na przycisk “Zaawansowane” -> z rozwijanej listy wybierz “Wolnostojące głośniki stereo” -> Zastosuj, Ok.

Wszystko było w ten sposób ustawione. Dzisiaj po włączeniu komputera pojawił mi się dymek z takim napisem “Audio device on high definition audio bus”. Może to coś podpowie.

Zobacz też tak jak mówi seba86mu w tej zakładce czy masz głośniki przypisane pod konkretne we/wy ?

20081202093612fm7.th.jpgthpix.gif

Nadal nic się nie zmieniło, a sprawdzałam i wszystko jest tak ustawione jak byc powinno.

Marta1302 zajrzyj -> tutaj.