Brak dźwięku z słuchawek i mikrofonu - Vista

Witam.

ostatnio przesiadłem sie na Viste 32bit i mam problem z moimi słuchawkami z mikrofonem. do pewnego momentu działały ale nagle przestały, myślałem że to z nimi jest problem i kupiłem nowy mikrofon ale też nie działa, słuchawki same w sobie działają bo podłączałem je pod inne urządzenia i grały. nie bardzo wiem co moge z tym zrobic teraz

byłbym wdzięczny za każdą pomoc

Vista znana z tego że jest problem z sterownikami, wiec zaaktualizuj sterowniki do karty dźwiękowej :slight_smile:

z tym to dopiero miałem problem, ściągnąłem ich chyba z dwadzieścia bo nie miałem dźwięku wg i te z których korzystałem na win7 nie działały. z tego co dobrze wiem w komputerze mam zintegrowaną karte dzwiękową ( chyba :stuck_out_tongue: ) komputer ma kilka lat a sterowniki które do niego dostałem były pod xp i niby viste ale nie moge wg tej płyty na viscie odpalić ;S nie mam pojęcia jak tych sterowników szukać i co konkretnie miałbym teraz aktualizować ^^,

baqss , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038