Brak dźwięku z telewizora

Problem następujący:komputer jest podłączony do telewizora.Telewizor posiada swoje złącze graficzne (czyli telewizor służy za monitor).Wszystko jest ok ale nie ma dzwięku z telewizora jest dopiero gdy podłączy się osobne głośniki do komputera ale przecież powinien być normalnie bez głośników.Zaznaczam że karta dzwiękowa zintegrowana jest na płycie głównej.

Prawym przyciskiem myszki na pulpicie/Ustawienia/Zawansowane/[u mnie jest D\GeForce…{u Ciebie nie mam pojecia nie napisałes :P}/nView/Klonowanie << wybierz powinno pomoc!

dAs moja karta to nvidia geforce 2 gts pro nie mam opcji klonowanie może za starą mam wersję driverów?

Wrazie czego najnowsze stery:

http://download.nvidia.com/Windows/56.7 … l_whql.exe

A kabelki podłączone masz dobrze, czy wyszedłeś z założenia, że ten od monitora starczy :?: :twisted:

U mnie są 2 kabelki jeden z karty graficznej drugi z muzycznej (OUT) i wszytsko może to tego typu problem??

To zapewne jest tego typu problem.

Jeżeli podłączyłeś sam przewód wizyjny to głosu nie będzie bo trzeba jeszcze podłączyć kabel od foni. Z wyjścia karty muzycznej do np. Euro chyba wejścia 1,2,3 (masa , kanał lewy i prawy) :smiley: :smiley: :smiley: