Brak dźwięku, zmiana wyglądu paska zadań

(Mopik100) #1

Witam. Jestem tu nowy więc trzeba się zaklimatyzować. No więc problem tkwi w tym, że po jakimś czasie gdy komp pracuje zmienia się wygląd paska (tam gdzie "start") na wygląd z Windowsa 98 i wraca do poierwotnego wyglądu czyli XP. Drugim następstwem tego jest brak dźwięku (wynika to może z niezgodnością sprzętu) ale nigdy wcześniej się tak nie działo). Czekam na podpowiedzi i skuteczną pomoc

(Szymszejdi) #2

Coś mi sie wydaje że nie obejdzie się bez wklejenia logów, zajrzyj do działu bezpieczeństwo i logi... po więcej info. KLIKNIJ MNIE!

(Patricko) #3

Skanowałeś komputer antywirem i antyspy'em ?

Taki pasek pokazuje się przeważnie jak nastąpiła jakaś optymalizacja systemu przez jakiś program. Robiłeś coś takiego ?

A zanik dźwięku może być spowodowany brakiem sterowników, lub po prostu coś z nimi nie tak. Spróbój je przeinstalować.

(Mopik100) #4

Tak skanowałem avastem ,mks'em - czysto, log HijckJackThis też czysty. Instalowałem program Vista Visual Style Pack 2.0 do zmiany wyglądu paska zadań i okien... ale przed ty programem działo się tak samo... hmm może jednak to będą stery do dźwięku, ale coś ostatnio instalowałem (Sound Blaster PCI 128)

(Tomek Zamlynny) #5

co do dzwieku sprawdz czy nie ma konfliktu sprzetowego, start-> uruchom-> devmgmt.msc

(Mopik100) #6

wszystko wygląda na sprawne

(boczi) #7

?? Jak masz problem, to załóż osobny temat i go dokładnie opisz, nie wypisuj bezsensownych postów. Kosz

(Tomek Zamlynny) #8

:arrow: wejdz do Trybu awaryjnego

:arrow: odisnatluj sterowniki z, panelu sterowania-> Dodaj lub Usuń Programy, oraz z mendzera urzadzeń, start-> uruchom-> devmgmt.msc

:arrow: oczyść rejestr programem jv16 PowerTools

:arrow: ponowna instalacja sterowników

:arrow: :wink:

(sdar) #9

Obserwując twoje "posty" na forum, wydaje mi się, że chcesz zapracować na bana :evil:

(Tomek Zamlynny) #10

moze to pomoże :wink:

(Mopik100) #11

pomogły wszystkie twoje sposoby... :lol: Dzieki kamaa. Bardzo chętnie dałbym plusa lub pochwałę, ale niestety to forum nie ma tego, ale wielkie dzięki