Brak dźwięku, zmiana wyglądu paska zadań

Witam. Jestem tu nowy więc trzeba się zaklimatyzować. No więc problem tkwi w tym, że po jakimś czasie gdy komp pracuje zmienia się wygląd paska (tam gdzie “start”) na wygląd z Windowsa 98 i wraca do poierwotnego wyglądu czyli XP. Drugim następstwem tego jest brak dźwięku (wynika to może z niezgodnością sprzętu) ale nigdy wcześniej się tak nie działo). Czekam na podpowiedzi i skuteczną pomoc

Coś mi sie wydaje że nie obejdzie się bez wklejenia logów, zajrzyj do działu bezpieczeństwo i logi… po więcej info. KLIKNIJ MNIE!

Skanowałeś komputer antywirem i antyspy’em ?

Taki pasek pokazuje się przeważnie jak nastąpiła jakaś optymalizacja systemu przez jakiś program. Robiłeś coś takiego ?

A zanik dźwięku może być spowodowany brakiem sterowników, lub po prostu coś z nimi nie tak. Spróbój je przeinstalować.

Tak skanowałem avastem ,mks’em - czysto, log HijckJackThis też czysty. Instalowałem program Vista Visual Style Pack 2.0 do zmiany wyglądu paska zadań i okien… ale przed ty programem działo się tak samo… hmm może jednak to będą stery do dźwięku, ale coś ostatnio instalowałem (Sound Blaster PCI 128)

co do dzwieku sprawdz czy nie ma konfliktu sprzetowego, start-> uruchom-> devmgmt.msc

wszystko wygląda na sprawne

?? Jak masz problem, to załóż osobny temat i go dokładnie opisz, nie wypisuj bezsensownych postów. Kosz

:arrow: wejdz do Trybu awaryjnego

:arrow: odisnatluj sterowniki z, panelu sterowania-> Dodaj lub Usuń Programy, oraz z mendzera urzadzeń, start-> uruchom-> devmgmt.msc

:arrow: oczyść rejestr programem jv16 PowerTools

:arrow: ponowna instalacja sterowników

:arrow: :wink:

Obserwując twoje “posty” na forum, wydaje mi się, że chcesz zapracować na bana :evil:

moze to pomoże :wink:

pomogły wszystkie twoje sposoby… :lol: Dzieki kamaa. Bardzo chętnie dałbym plusa lub pochwałę, ale niestety to forum nie ma tego, ale wielkie dzięki