Brak dzwięku

Od jakiegos czasu nie mam w kompie głosu…Gdy chciałam odtworzyć jakąś muzykę, cały czas wyświetlalo się, że nie ma jakiegoś sterownika. Napoczatku ściągnełam sterowniki które tez nic nie dały…Póżniej cały pakiet kodekow itp. Po jakims czasie szukając czeggos w komputerze “znalazłam” pod kartą graficzną, że nie jest zainstalowana… A z komputerem nie dostałam zadnej płytki z Kartą dzwiękową…Na początku wszystko świetnie działało no ale miałam tak zawalony komputer że trzebabyło wszystko usunac i instalować od początku. :frowning: Czy mozna coś zrobić z tym dzwiękiem bez tej płytki???

Napisz, jaką masz płytę główną i kartę dźwiękową. Jeżeli nie wiesz, to zainstaluj program EVEREST. Z niego uzyskasz wszystkie informacje na temat posiadanych podzespołów.

Płyta dzwiękowa… ULi/ALi M5461 High Definition Audio Controller

Napisz jeszcze, jaką masz płytę główną (Otwórz program EVEREST, ikonka Płyta główna, znów ikonka Płyta główna i odczytaj informację z pozycji: Nazwa płyty głównej).

Pole Wartość

ID płyty głównej 63-0503-000010-00101111-031406-RD480$A0387001_BIOS DATE: 03/14/06 12:46:04 VER: 08.00.10

Pole Wartość

Nazwa płyty głównej Nieznane

Dziekuje już mam głos