Brak dzwięku

Witam !

Wczoraj kupiłem nową kartę dźwiękową na PCI. Normalnie założyłem do kompa zainstalowałem sterowniki, potem namieszałem coś w kompie i Windows nie wchodzi. Strzeliłem formata, Windows sie zainstalował normalnie. Ustawiłem sieć aktywowałem Windowsa. Zainstalowałem sterowniki do karty graficznej (Radeon 9200 Atlants 128 mb jakoś tak się nazywa nie pamiętam nazwy z pudełka dokładnie). Potem zaczynam instalacja karty dźwiękowej instaluje sterowniki ustawiam głośniki, Ok wszystko działa. Potem kamera i inne mniej potrzebne sterowniki. Potem se pomyślałem że se w coś zagram bo sie już nudno robi. Instaluje Counter Strike 1.6, uruchamiam. ustawiam roździelczość nick. Ale po chwili zauważyłem że nie mam dźwięku. Daje głośniej na głośnikach i nic. Restartuje kompa i dalej nic a w Windowsie i innych grach dźwięk jest. Nie mam już pomysłów co robić usuwałem grę, nic. Usunąłem i rejestr wyczyściłem z jej wpisów i nic. Kiedyś wszystko działało bez problemu. W Filmach dźwięk jest. Gdy mam uruchomionego countera to jakby cały system muta dostaje nawet nie słyszę jak ktoś zmienia status na gg a pokazuje mi się informacja

Mój sprzęt:

Procesor Athlon XP 2000

Grafika Radeon 9200 Atlants 128 mb (jakoś tak)

Karta dźwiękowa Firma: GEMBIRD Model: CMI8768, Stara nieużywana zintegrowana z płytą główną Sound Max

Płyta Główna: Asus A7V8X-X

Sprawdzałeś, czy na innych grach jest dźwięk ?

Instalowałeś najnowsze biblioteki DirectX 9.0c ?? (utwórz folder o dowolnej nazwie, najlepiej na Pulpicie, kliknij dwa razy na pobrany instalator DirectX, wskaż stworzony wcześniej folder - instalator wypakuje tam pliki instalacyjne. Otwórz ten folder i kliknij dwa razy na ikonce DXSETUP - rozpocznie się instalacja bibliotek DirectX. Po zakończeniu instalacji usuń stworzony na początku folder z jego zawartością).

Po zainstalowaniu powyższych bibliotek zrób tak:

START -> Uruchom -> wpisz dxdiag /ENTER/ -> pod zakładkami Dźwięk i Muzyka zrób testy. Napisz, czy były jakies błędy.

Wszystkie testy OK ale gdy ustawiłem kartę dźwiękową na 4 głośniki to dźwięk był właśnie zauważyłem jak mam ustawione głośniki 5.1 to mam około 50 fps nawet w MENU gdzie normalnie mam 100,