Brak dźwięku

(Agnieszka S76) #1

zainstalowałam sterowniki do karty dźwiękowej. Winamp odtwarza muzykę ale nadal nie mam dźwięku

(Agatonster) #2

agusias75 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gifprzy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Gugu007) #3

Możesz mieć wyciszone wyjście głośnikowe lub źle podpięte głośniki. Zainstaluj prze sterami DirectX. Jeśli masz integrę azalię to zainstaluj (do xp - za mało danych podałeś) poprawkę KB888111.:mrgreen:

(Seba86mu) #4

agusias75 , jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową ?

Sprawdzisz to programem EVEREST.

Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

(Agnieszka S76) #5

nazwa płyty KOBIAN KOB P4x 4000 NDSX karta dźwiękowa VIA AC97

Sterowniki są ok . Przed ich zainstalowaniem nie mogłam wcale odtwarzać muzyki pokazywał się napis Brak sterowników w tej chwili już mogę odtwarzać muzykę ale dźwięku nie ma głośniki mam podłączone

(Seba86mu) #6

Do odpowiedniego gniazda w karcie dźwiękowej podłączone masz głośniki ? Głośniki włączone ? :stuck_out_tongue:

(Agnieszka S76) #7

w DAIRECT X pojawiły się zmiany po zainstalowaniu sterowników

(Seba86mu) #8

Kliknij dwukrotnie na głośniczku znajdującym się na pasku Tray (na dole po prawej stronie). Sprawdź, czy wszystkie suwaki ustawione masz maksymalnie do góry, szczególnie Regulacja głośności i Wave.

(Agnieszka S76) #9

wszystko jest tak jak napisałeś