Brak dzwieku

W czasie włączania Winampa lub Skype pojawia sie komunikat :problem z konfiguracja dźwięku. Głośniki sprawdziłam i są ok. Czy to karta dźwiękowa.

Zainstalowane są sterowniki od karty?

Nie wiem, ale przecież wcześniej wszytko było ok. Jak mam to sprawdzić ?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

prawoklik na mój komputer właściwości - sprzęt - menedżer urządzeń - kontrolery dźwięku i tam zobacz czy masz wszystko zainstalowane.

w kontrolerach dźwięku, wideo, gier mam: kodery-dekodery audio, kodery-dekodery wideo, starsze sterowniki audio, urządzenia sterujące mediami.

nieszkala , jaką posiadasz płytę główną i kartę dźwiękową ?

Sprawdzisz to programem EVEREST. Otwórz program, ikona Komputer, ikona Podsumowanie i spisz informacje z pozycji:

Nazwa płyty głównej

Multimedia (karta dźwiękowa)

karta dzwiekowa - sis 7012 audio device

Ok.

A jaką płytę główną posiadasz ?

Napisz również, jaki system operacyjny posiadasz.

Everestu nie moge uruchomic. Ale jak dobrze pamietoam to Amd Duron, a system operacyjny to Windows XP Home Edition

To nazwa procesora, a nie płyty głównej.

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

Jeżeli jednak instalacja tego sterownika nie pomoże, to musisz napisać producenta i model Twojej płyty głównej.

Dlaczego ? Czy się to objawia ? Jakiś komunikat ?

Ewentualnie spisz Nazwę płyty głównej korzystając z programu Aida32.

Nazwa plyty glownej to ECS 755-A2.

Jak mam zaintalowac ten sterownik , mam go zapisane w WinRar.

Ok chcialam zaintalowac ten dterownik i mam wiadomosc blad 536870397 oraz Fail to install audio driver audio driver for Windows XP. Set up will exit. Kurcze co to moze byc?

Teraz, gdy mamy już nazwę płyty głównej:

Pobierz i zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej. Uruchom ponownie komputer.

P.S. Gdy pobierzesz sterownik (archiwum RAR), klikniesz na niego prawym przyciskiem myszy, wybierzesz: “Wypakuj do /nasza folderu/” - utworzy się nowy folder o tej samej nazwie, co archiwum RAR. Wejdziesz do tego folderu i odnajdziesz plik setup.exe.

Dziala! !!

Witam mam problem odinstalował mi sie głos i nic nie slysze w glosnikach kompletnie nic Prosze pomozcie mi moze macie jakieś Sterowniki system mój XP niewiem czy jeszcze coś bedzie potrzebne nazwa czegoś żebyscie widzieli jak poszukac sterowniki dla mnie???..Bede bardzo wdzieczny czekam na szybką odp. Nazwa płyty głównej Asus P4S8X-X Pomózcie znajdzie link gdzie moge pobrac sterowniki Prosze

Karta dźwiękowa SiS 7012 Audio Device

http://www.opendrivers.com/driver/21117 … nload.html

voltmen a ktore to mam sciagnąć z tego linku co mi podaleś powiedz mi dokladnie ktore kliknąc na jaką nazwe a jak sciagne gdzie mam to zainstalowac ???i jak bede wdzięczny pzdr

Kliknij na którykolwiek z linków. Najlepiej zainstaluj w domyślnym katalogu program files.

P.S

Wpisałeś kod potwierdzający na dole?

kurde nie moge w to wejśc wchodze w ten link ale laduje sie powoli a potem pisze nie można wyswietlic strony i nic a mogłbyś mi przeslac tego calego instalatora razem z folderem sciągnolbyś i przeslalbys mi na E-mail …PLissska jest to dla mnie bardzo wazne jabam007@wp.pl