Brak dźwieku

Witam wgrałem dziś nowy system mam dość dobry komputer zainstalowałem viste i mam problem z dzwiekiem karta muzyczna zintegrowana niby sterowniki wgrane ale nie działa, wygląda to następująco:

post-5163-13856534133893_thumb.jpg

Ściągnij program Everest.

Wejdź w Komputer > podsumowanie > wklej Multimedia.

Zobacz w menadżerze urządzeniach czy coś pozostało od karty (jakieś kontrolery) i usuń następnie jeszcze raz zainstaluj sterowniki dla Visty

Too…to… to jest Winamp i ostatnie wersje są mocno skopane. :o

Sprawdż na WMP, foobarku lub AIMP2 - wszystko dostępne na vortalu ,dobreprogramy".

Moja karta to

Zintegrowana karta dźwiękowa

Realtek ALC662 Audio Codec (6-kanałowa)

To nie ma znaczenia. Moja ALC 883 i komputer również pod Vistę a mam XP-ka.

Sprawdż na innych odtwarzaczach bo ostatnio to dużo ludzi ma poważne problemy z Winampem i ja również.

Pisałem do nich prawie m-c temu to mi odpisali że będzie to poprawione ale zamiast poprawić to wydali jeszcze gorszą wersję.

Ostatnio tylko ,beta" i wyścig a to wszystko rozwala komputery.

Brak słów na ostatnie wersje programów…

Sprawdż jeszcze na kodekach K-Lite Kodec Pack Full + Real Alternative - nie zapominając o prawidłowej deinstalacji oraz czyszczeniu komputera.

Edit : jak możesz to kup lepiej sobie jakąś starą kartę dżwiękową ,Blasterka" za 20 zł.i będziesz mieć święty spokój bo ten Realtek już mnie wkurza od momentu zakupienia komputera / pół roku /. Kupiłem komputer i przez tydzień dniami i nocami się męczyłem żeby można było rozmawiać przez Skype włączając mikrofon do przedniego panelu.

Okazało się że panel Realteka jest odwrotnie przetłumaczony / wystarczy codziennie obserwować tematy na forum /.

Zamiast ,Włącz" to przetłumaczyli ,Wyłącz wykrywanie gniazda panela przedniego". :o

Co się dziwić produkt bliskowschodni - aby upchnąć a reszta to ,poloki myślić i gryść chińskum zupka"… :slight_smile:

Wiesz mam karte wlozyłem ją Karta dźwiękowa Creative SB Live! Sound Card ale też coś lipa jakie sterowniki do niej??

jam mam inny problem ale objawy te same czyli “Brak dzwieku”, wymieniono mi plyte glowna na ABIT AS8 i w serwisie powiedziano ze format a jak nie pomoze to sciagnac sterowniki do plyty glownej. Tylko jakie sterowniki? plyta jak podalem procesor Pentium 4 2.80GHz i win xp, ktos moze cos poradzic jakie sterowniki jezeli to w ogole o to chodzi

A dokładniej jaki to model? Jak będziesz wiedział to tu masz stery do niej, tylko wybierasz Sound Blaster > Live! > i wybierasz model > Dalej > wybierasz język, windows na który mają być, rodzaj pliku zostawiasz na All > GO > i masz tam “Drivers”