Brak dźwięku

Witam wszystkich to mój 1 post i mam nadzieje że wybrałem odpowiedni dział odnośnie mojego problemu, jeżeli nie to byłby zły poczatek :stuck_out_tongue:

Problem dotyczy dźwieku a mianowicie od 2 lat mam głosniki Logitech G51 (5.1) które działały jak należy gdy podłaczylem je do innego komputera a następnego dnia spowrotem do poprzedniego na którym jak wspomniałem działały bez zarzutów nie ma dźwieku chociaż gdy ustawie głośność na full w szumie słychac to co odtwarzam lecz strasznie cicho. Próbowałem wszelkich działań uaktualniłem sterowniki audio do najnowszej wersji też nie pomogło, konfigurowałem dźwięk i głosniki w panelu sterowania oraz menadżerze Realtek HD Audio i nadal to samo, podkreśle też ze wszystkie wejscia w PC i subwooferze podłaczyłem jak nalezy (w PC wszystko pod dany kolor a pod subwoofer według instrukcji). Prosze o pomoc

Dodam że karte dźwiękową mam zintegrowaną a to dane karty i płyty glównej które moga się przydac do pomocy:

System - Vista Home Premium

Płyta głowna - Gigabyte GA-EP35C-DS3R

Zintegrowana karta dźwiękowa - Realtek High Definition Audio

Taką nazwę karty dźwiękowej pokazuje mi program Everest - Realtek AL C885 @ Intel 82801IBICH9 - High Definition Audio Controller

Z góry Dziękuje

a posprawdzaj jeszcze raz a dobrze przewody i wtyczki.