Brak dzwiku w kompie pomocy

HEJKA NIE BARDZO ZNAM SIE NA KOMPACH I MAM DUZY PROBLEM

MIANOWICIE PARE TYGODNI WYSIADL MI DZWIEK W KOMPIE, MYSLALM ZE TO TYLKO GLOSNIKI ALE SLUCHAWKI JAK PODLACZE TO TEZ NIE DZIALAJA, PROSZE O POMOC CZY MOGE GDZIES WEJSC ZEBY TO JAKOS PRZYWROCIC?

POZDRAWIAM DZIKOLINKA :smiley:

panel sterowania >> dźwięki, mowa i urządzenia audio >> dźwięk i urządzenia audio - może masz tam wyciszone.

Witam serdecznie na forum

1 Jaki windows ?

2 Jaka karta dzwiękowa ?

3 Jaka płyta główna ?

4 Dzwięk znikł podczas instalacji programów czy w inny sposób ?

Staraj się podawać jak najwięcej szczegółów bo trudno odgadnąć co się mogło stać praktycznie nic nie więdząc,staraj się też skorzystać z opcji szukaj takich tematów znikł brak dzwięku jest masa.udziel odpowiedzi na jak najwięcej pytań a postaram się pomóc.

Dzikolinka - Witaj na forum :slight_smile:

Postaraj się od samego początku dostosować do regulaminu i zasad panujących na forum.

Jedną z takich zasad jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Proszę też abyś usunęła skutki zablokowania klawisza Caps Lock.

Zastosuj się proszę do tych wymogów.

zapomnialam o wylaczeniu capslocka ale sie poprawie obiecuje oki?

pozddrawiam aga

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 13:25

ja nie mam tych polskich znakow wiec nie moge ich uzywac i nigdy nie uzywalam

mieszkam za granica i nie wiem jak tego uzywac

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 13:49

no wiec mam windows xp profesional 2002

hejka mozecie mi podpowiedzic gdzie to mam znalezc?

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 13:50

dane

amd sempronprocessor 2800+

Zakładam że masz angielskiego Windowsa.

Polski układ klawiatury ustawia się w Panelu sterowania\Control Pane -> Regional and Language Options/Opcje regionalne i językowe.

Podaj więcej danych. Sprawdź czy w Menadżerze urządzeń/Device Manager nie ma wykrzyknika przy karcie dźwiękowej.

Sprawdź czy usługa Windows Audio jest włączona (start -> services.msc (oczywiście jako administrator).

czy ten panel sterowania znajde w moj komputer?

czy gdzie?

mam holenderska wersje windowsa

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 14:47

a musze dodac ze pewnego dnia chcialam wlaczyc muzyke poprzez gg i potem cd i nie moglam sluchac

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 14:49

:o

Złączono Posta : 20.07.2007 (Pią) 16:31

WIEC POSPRAWDZALAM WSZYSTKO I DALEJ NIC NIE DZIALA

DZWIEKI SA WLACZONE, KABLE PRAWIDLOWO ZAINSTALOWANE

Dzikolinka zadaję się, że byłaś proszona o coś, i to na forum publicznym i na PW. Czy jak zostaną wyciągnięte konsekwencje, to dopiero wtedy nastąpi reakcja z Twojej strony ??

Sorki ale bylam taka zdenerwowana i wogóle zapomniaøam o tym ale juæ ie bédé obiecujé. :oops:

Pozdrawiam Dzikolinka :oops:

Panel Sterowania - Configuratiescherm

Dźwięki, mowa i urządzenia audio - Spraak, geluid en geluidapparaten

dostęp do panelu sterowania

Start | Instellingen | Configuratiescherm

albo

Deze Computer | Configuratiescherm

czy problemy z dźwiękiem pojawiły się np. po instalacji Skype’a ??

ale w tej czéßci grzebaøam juæ chyba z 20 razy wszystko mam wláczone i nie wiem dalej co jest wiéc chyba bédé musiaøa zawieß© komputer do naprawy

dzieki za pomoc

pozdrawiam Dzikolinka