Brak face id po wymianie lcd iphone x

Witam.
Dzisiaj wymieniłem w moim iphone x lcd , przed sklejeniem przyłożyłem tylko lcd do ramki (gore lekko wcisnalem) aby sprawdzic czy lcd dziala , dziala lecz nie dziala face id .
Co dziwne face id nie dziala rowniez na starym lcd, watpie ze cos moglem zrobic z face id bo nawet go nie ruszałem.
Odpialem tylko lcd i modul z glosnikiem , ktory jest zamontowany na lcd.
Proszę o pomoc i jakies rady .
Dziekuje .

Część oryginalna?

Tak , oryginalny z demontażu.

Część musi być nowa, a nie z demontażu. (najlepiej z Autoryzowanego Serwisu Apple)
Inaczej nie będzie działać.

To jakaś rada.? I czemu nie działa na starym lcd.? Wolalem kupic oryginalny z demontazu niz jakas podrobke …

Apple może stosować różne części (w oparciu o numer seryjny jest serwisowany)
Będzie ciężko znaleźć właściwą (najlepiej zanieś telefon do Autoryzowanego Serwisu Apple i daj im zarobić (trochę to zła zasada)), sprawdź czy przypadkiem Apple ma jakąś akcję serwisową wtedy wymiana LCD powinna być bezpłatna, chyba że była jakaś nie autoryzowana naprawa

Lcd juz zdemontowany . Bede szukal jakiegos innego rozwiazania . Dzieki

Tylko czemu nie dziala na starym lcd.? Pomoze wymiana calego face id?

Naprawa tylko i wyłącznie w Autoryzowanym Serwisie Apple.
Części mogą być programowane do konkretnego egzemplarza.

Bo prawdopodobnie wykryto zmianę sprzętową. Lepiej nie aktualizuj telefonu, bo zostanie Ci cegła. Apple przy wymianie części musi odklepać formułkę, która zatwierdzi nową konfigurację. Z tego co kojarzę czytnik linii papilarnych w niektórych modelach nie działał jak dokonałeś nieautoryzowanej naprawy. Pewnie to samo jest teraz z FACE ID.

A kopiowanie pamieci z starego lcd na nowy pomoże? Slyszalem ze jest taka mozliwosc

Serwis nie sprzedaje części…

Nic nie wykryto. To tak nie działa.

Prawdopodobnie jak docisnąłeś ekran w okolicy kamer od FaceID (tam też jest moduł odpowiedzialny za identyfikację) to moduł z kamerami Ci się zakleszczył i jest pod niewłaściwym kątem. On powinien trochę luźno się ruszać (chodzi o dwie kamerki na tym metalowym ramieniu). Jeśli je poprawisz, powinno zadziałać. Druga rzecz, sprawdź, czy na nowym wyświetlaczu nie ma od środka jakiejś folii na otworach do kamer. Trzecia opcja… uszkodzilłeś mechaniczne kamery co oznacza płatną wymianę telefonu.