Brak folderu "Roaming"

Witam mam problemik związany z folderem o nazwie “Roaming” który powinien się znajdować w 

C:\Documents and Settings#####\Dane aplikacji (a tam go nie ma)

 

Dodam z góry że mam zaznaczone pokazywanie ukrytych plików oraz odznaczone „Ukryj chronione pliki systemu operacyjnego"

 

 

(mam po prostu problem z pewną rzeczą i support wskazał mi coś usunąć z tego folderu a ja go po prostu nie mogę znależć )

 

Także bardzo proszę o pomoc :slight_smile: i z góry Dziękuję  

Próbowałeś po prostu wpisać ścieżkę dostępu do tego folderu w exploratorze?

Tak próbowałem i nie poszło 

Wypada podać system operacyjny.

Co pokazuje w linii poleceń:

echo %appdata%

Czy da się przejść do folderu:  %appdata%    ?

System XP 

po wpisaniu w “uruchom” - “%appdata%” wyskakuje C:\Documents and Settings\TOMASZ\Dane aplikacji

I raczej nie powinno go być w XP  :smiley:

Foldery Roaming, Local, LocalLow dopiero pojawiają się w systemie od W7 wzwyż

To co masz usunąć zapewne znajduje się bezpośrednio w folderze Dane Aplikacji

Folder ROAMING (XP ?) jest “normalnie” nie do usunięcia To jest prawdopodobnie sprawka wirusa . Wszystko wskazuje na to , że czeka Cię reinstalacja systemu ! Taki system będzie “źródłem” niekończących się problemów . Ciekawe co jeszcze skasował ? Podgląd Zdarzeń ?

 

"** Porzućcie wszelką nadzieję , Wy , którzy (tu) wchodzicie .**"

 

Pojawiło się to w Windows Vista i jest to dość mocno powiązane z mechanizmem UAC.

 

Ich support wiedział że mam XP bo to zaznaczałem , nawet jak pomine folder Roaming to 2 folderu nie mogę odszukać na PC w ogóle ani w wyszukiwarce ani w Danych Aplikacji 

 

podaję scieżkę jaką podał mi support „C:\Users%USERNAME%\AppData\Roaming\Shooter” 

Ponieważ na XP nie ma żadnego C:\Users, bo ten folder jest tylko w nowszych systemach zaczynając od Vista.

W XP masz: C:\Documents and Settings

Folderu Shooter szukaj w:

C:\Documents and Settings\Nazwa Użytkownika\Dane aplikacji\Shooter

C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Shooter