Brak głosu i niedziałające filmy na yt

Czesc, mam 2 problemy :?

  1. Nie działa mi całkowicie głos, mam Windowsa 8. Nawet jak najezdzam na ikone głosu i chce wyłączyć głos, to jakby nie reaguje, nie zmienia sie nic.

  2. Filmy na yt po kilku sekundach sie wyłaczają i pojawia sie komunikat “wystapil blad…” i tak mam już 2 tygodnie.

Przeskanowałam komputer, wykrył pare zagrozen, ale wszystko usunięte. Wyczysciłam dane przegladarki, ciasteczka nic…

Nie wiem jak w Win8 sprawdzić jaką sie ma karte dzwiękową :-o

Nikt nie wie co to może być?

Te problemy są chyba powiązane. Ostatnio jak uruchomiłam ponownie laptopa to udalo mi sie odtworzyc jeden fim na yt i był dzwiek.

Mozliwe, ze to po ostatniej aktualizacji, bo ostatni wylaczyl mi sie komputer i coś sie aktualizowało :wink: problem pojawil sie mniej wiecej w tym czasie…

Proszę korzystać z przycisku Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak

  1. Karta dźwiękowa może być wyłączona/uszkodzona/wirus mógł zainfekować sterowniki i się one uszkodziły.

  2. Odinstaluj przeglądarkę, być może że to coś pomoże. Jeżeli to nie pomoże odinstaluj Adobe Flash Player i zainstaluj ponownie.

 

Najlepiej przeskanuj komputer w poszukiwaniu błędów i wirusów programem Anti Malwarebytes Link:

http://data-cdn.mbamupdates.com/v2/mbam/consumer/data/mbam-setup-2.0.2.1012.exe

Jeżeli powyższe porady nie zadziałają musisz odinstalować i zainstalować sterowniki od karty dźwiękowej (znajdziesz je na stronie producenta laptopa) (spróbuj jeszcze naprawić/sformatować system Windows), a jeżeli to nie pomoże to musisz wymienić kartę dźwiękową.

 

 

Kartę dźwiękową sprawdza się --> Eksplorator plików --> prawym na Ten komputer --> Zarządzaj --> Menadżer urządzeń --> Kontrolery dźwięku, wideo i gier

7 kroków… powinno pomóc :smiley:

1-Odinstaluj przeglądarkę(jeśli posiadasz Google Chrome lepiej zmień ona ma drobne błędy na  YouTube)

2-Odinstaluj Adobe Flash Player.                                                                                

3-Pobierz Program Ccleaner i przeskanuj rejestr a następnie napraw błędy.

​4-Zainstaluj przeglądarkę(tutaj polecę ci “Opera Next”

5-Zainstaluj Adobe Flash Player.

6-Ponownie przeskanuj rejestr w poszukiwaniu błędów i jeśli występują napraw je.

7-I wszystko najpewniej będzie “cacy”:smiley:

Ps.Jeśli to nie pomaga najpewniej masz jakiegoś virusa jak tak przeskanuj pc—>oto link do programu—>http://www.dobreprogramy.pl/Panda-Antivirus-Pro,Program,Windows,13083.html