Brak głosu IVONA + Unispeaker +Allplayer

Dzisiaj czytałem że wyszła nowa wersja IVONA. Zainstalowałem sobie wersję próbną .Głos Maja jest bardzo fajny.

Jednak mam problem z czytaniem napisów przez Allplayer

Szukałem już na forum, google i nie znalazłem rozwiązania. Zainstalowałem IVONA i Unispeaker.

W allplayer opcja włączenia lektora jest nieaktywna. W zasobniku systemowym w konfiguracji Unispeakera nie ma na liście żadnego głosu do wyboru.

Proszę o pomoc.

Po tym jak szukałem troszkę na forum znalazłem informacje, że z expressivo działa bez problemu.

Czym się różni expressivo od IVONA ? To dwie różne firmy ? IVONA Maja ma bardzo ładny głos

zainstaluj wersję 3.4 AllPlayer’a. Nie wiem nawet czy najnowszy wspiera Unispeaker czy tylko Expressivo

Aha. Powinieneś zauważyć, że używając Expressivo AllPlayer łączy sie z internetem i wymienia dane. Na tym to polega.

Zainstalowałem starszą wersję allplayer.Niestety nie działa. Chyba jest jakiś problem z unispeaker ponieważ nie ma w nim żadnego głosu do wyboru. Lista jest pusta

#-o

To przeinstaluj Unispeake’a. Pobierz go oddzielnie i zainstaluj.

A inne programy mają dzwięk???

jak nie to niemasz zainstalowanej karty dzwiękowej!!

Niestety nic nie pomogło. Kartę dźwiękową mam zainstalowaną na pewno :slight_smile:

Zamiast unispeaker zainstalowałem sobie expressivo. Teraz już jest głos w filmach :slight_smile: