Brak głosu Leadtek WinFast TV2000 XP Expert Windows 7

Witam kupiłem TUNER Leadtek WinFast TV2000 XP Expert podłączyłem zainstalowełem sterowniki pobrane z strony producenta na windows 7 po włączeniu okazało się że nie ma głosu na radiu jak i na tv kombinowałem już z tym PAL ale nic nie dało może ktoś pomoże ?

Musisz poszukać w ustawieniach na pewno masz coś nie włączone lub w panelu sterowania dźwiękiem w kompie. Ja kiedyś posiadałem też tą kartę ale u mnie nie było dzwięku w tv jak pamietam radio grało ale w tv nie było dźwieku i oddałem ją do sklepu.

EEe ja mam ten sam tuner i mi działa idealnie na pod Win7 x64.

Aha i uważaj na najnowszą wersję WinFast PVR2 ma zwalone kodeki.

Ale niby co mamy zrobić skoro u wszystkich tuner działa a tylko ty masz problem.

Podłączyłeś wszystkie kable ?

WinFast PVR2 ma tendencję do wyciszania dźwięku.

ja zawsze po formacie miałem ten problem z WinFast PVR2 ,ale ja instaluje najpierw podstawowe programy potem sterowniki i po instalacji sterowników wszystko idealnie działa więc jak mniemam wina sterownika, pewnie od dźwięku (przynajmniej u mnie pewnie tak jest ) albo go jeszcze nie zainstalowałeś :stuck_out_tongue: albo się coś z nim porobiło i przydałby się reinstall … albo może jeszcze od braku kodeków zależy to ? w co raczej wątpię…

Jeżeli masz kartę dźwiękową opartą na Reatlec to sprawdź czy masz w panel sterowania sprzęt i dźwięk dźwięk zakładka odtwarzanie głośniki i reatlec digital output

jeżeli nie masz to ppm na oknie zakładki włącz urządzenie. Następnie zakładka nagrywanie - ppm na zakładce i zaznaczamy opcję pokaż wyłączone urządzenia następnie włanczamy je w zakładce włącz. Przechodzimy do PVR2 ustawienia analogowe urządzenie video - Winfast tv 200xp expert WDM Video Capture

analogowe urządzenie audio - Audio CD Reatlec High Definiti Playbec Device - Reatlec Digital Output, Wyjście audio - Master Volume, Recording Device - Audio CD Reatlec High Definition . Ponieważ programowo PVR2 jest skopany podczas skanowania kanałów ustawiamy China w innych głos będzie charczał. Mam tą kartę od zawsze i nie ma problemów. Trzymam ją do zgrywania starych VHS z kamery analogowej.