Brak głosu podczas odtwarzania filmów

Witam

Nie mam głosu w większości odtwarzanych filmów-co jest grane?

Nie robiłem formatu i mam AC3Filter zainstalowany,głośniki są ok…

Pozdro

a karta dzwiekowa masz zainstalowane ??

a dźwięki systemowe masz?

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Głos jest wszędzie-muzyka,są dźwięki systemowe tylko przy większości filmów cisza. :frowning:

GSpot Sprawdź czy czegoś Ci nie brakuję.

Niestety nie wiem o co z tym Gspot chodzi.

W międzyczasie zainstalowałem od nowa Allplayera v3.2 i K-Lite Codec Pack i jest bez zmian głosu nadal nie ma. :frowning:

Jak masz za dużo paczek ze sterownikami zainstalowane to tez może tak byc że nie bedzie głosu usuń wszystkie kodeki zainstaluj jedna paczke i zobaczysz czy to coś da :smiley:

W dniu 24.04.2008 , o godzinie 14:06 został dopisany post przez Treworr

zamiast K-Lite Codec Pack radziłbym ffdshow zainstalowac u mnie wszystko smiga i jeszcze to QuickTime Alternative z tym Real Alternative

Odinstalowałem wszystkie paczki i zainstalowałem ffdshow i Realalternative i nadal to samo :frowning: :frowning: :frowning:

napewno masz karte włączona ?? bo moze byc tak ze karta jest ok ale w menadzerze jest ona wyłaczonona i tu masz problem a własie przy włanczaniu kompa słyszysz dzwiek powitalny ??

bigbaks , kliknij dwukrotnie lewym przyciskiem myszy na ikonce głośniczka na pasku Tray (podczas odtwarzania filmu) i sprawdź, czy wszystkie suwaki ustawione są maksymalnie do góry.