Brak głosu w niektorych aplikacjach w internecie

wszystko ok tylko ze nie ma nadal - Brak ikony (głośniczka obok zegara) co jak zrobic zeby sie pokazal??

Ja z kolei niedawno wymieniłam komputer i mam problem z dźwiękiem w przegladarkach. Przy ogladaniu filmów na DVD czy słuchaniu muzyki z płyt CD wszystko jest w porządku. Tylko ten nieszczęsny Internet.

Przyznam od razu, że jestem bardzo cienka w te klocki i jest całkiem mozliwe, że rozwiązanie okaze się bardzo trywialnym. Niemniej w panelu sterowania wszystko wydaje się być w porządku.

Co zaś się tyczy poprzedniego listu, to wertując inne fora i strony w poszukiwaniu rozwiązania mojego problemu, znalazłam pewną informację, która może się przydać:

http://www.kabarety.fani.pl/infopage.php?id=12

Z tym akurat kodeki nie mają nic wspólnego, jeśli mozesz oglądac filmy z DVD, czy inne.

Pobierz to i kliknij dwa razy.

Potwierdź, ze chcesz dodać klucz do rejestru i wszystko bedzie działało :slight_smile:

Pozdrawiam

Dzięki za tę radę, ale niestety nie pomogła. Szukałam rozwiązania na innych forach - ale lipa. Może ktoś ma jakiś pomysł?

Sorry, że odkopuję, ale mnie również ten wpis do rejestru pomógł, tylko nie mogę się powstrzymać od pytania - czy ktoś wie jaka jest przyczyna, że tak się dzieje? Bo co fix robi to wiem, bo przejrzałem pliki rejestru :slight_smile:

Witam!

Ja rowniez mam podobny problem do tych ktore sa opisane powyżej! Nie mam glosu w zadnej przegladarce internetowej, sprawdzalem w Mozilli i IE7 !!

Hallo!! ktos mi pomoze?? !!

:frowning:

Chłopie, jesteś wielki !!

Jesteś KOCHANY, męczyłam się z tym przez rok, dzień w dzień sprawdzałam fora, ale nic co mogło pomóc, a tu wystarczyły tylko dwie akceptacje. Wielkie dzięki i pozdrawiam!

Ludzie mam problem taki jak wy mieliście czyli nie mam głosu na necie tzn. filmiki. A ten wpis rejestru jak się wprowadza ? Sciągłem ten plik tekstowy co tam jest ten rejestr na pulpit, ale jak go mam dodac ?? Kiedys jak dodawałem wpis rejestru wystarczyło kliknąc dwa razy i tyle, a tu nie ma tej ikony tylko normalny notnanik i tam to wpisane… POMOCY

@gierek1991

Po pierwsze musisz być pewny, że problem jest identyczny z tym co opisałem w poście

  1. Brak ikony (głośniczka obok zegara)

  2. W niektórych aplikacjach nie słychać dźwięku przy odtwarzaniu plików MIDI

  3. Podobnie brak dźwięku w filmikach oglądanych w przeglądarce internetowej

  4. Choćbyś nie wiem jak kombinował po ponownym wejściu w właściwości dźwięku (przez panel sterowania) masz (tak jak na obrazku w moim poprzednim poście).

Dopiero potem działaj z rejestrem. A ściągnij poprzez ( w firefox ) kliknięcie prawym przyciskiem myszy na link, potem zapisz element docelowy jako. I zapisz jako “FIX by mgr.inz.Player.reg” . Potem z prawami administratora prawym przyciskiem myszy na pliku, scal , tak, ok.

Wklejam ten sam link co w pierwszym moim poście w tym wątku.

http://www.republika.pl/bercik64/FIX%20by%20mgr.inz.Player.reg

Już dobrze mi sie to sciągło wpisałem do rejestru i lipa Głosniczek mam obok zegara, w funkcjach zaawansowanych mam dzwięk zaznaczony, ale i tak w każdym filmiku na necie nie mam głosu, a na panelu sterowania tam mam wszystko ok, ale podobnie jak inni nie mam na necie głosu i tego dzwięku systemowego przy zalogowaniu lecz w Winampie mam głos leci mi muza… Bardz bym cie prosił o pomoc nie umiem sobie poradzic… Z góry Dzięki. Czekam na odpowiedz

W dniu 21.07.2008 , o godzinie 17:19 został dopisany post przez gierek1991

Mógł by mi ktoś pomóc ? Niby forum lecz milczycie…

równiesz miałem ten problem po 5 minutach okazzało sie że wystarczy usuńą Adobe Flash Player za pomocą ich uinstalki którą trzeba pobrać z ich strony http://www.adobe.com/shockwave/download/alternates/ a następnie zainstalować najnowszą wersje. I tyle, mi działa 8)

pozdro


drobna poprawka

jednak przed uinstalką trzeba wyłączyć obsługe wtyczek.

ten sposób działa na Operze

u mnie to niestety nie rozwiązuje problemu

glosniczek mam i domyslne urzadzenia tez sie da wybrac

a glosu na stronach brak dodatkowo brak na skypie i gg

pomocy

Ściągnąłem ten plik i co dalej? Gdy dwuklik pokazuje mi się okno notatnika z adresami rejestru, czy jakoś tak. Co teraz mam zrobić, też mi nie działa dźwięk np. na gg, firefox. Proszę o pomoc! Nie wyskakuje “tak” i “ok” !

Zacytowałem cały swój post, który jest jako pierwszy na tej stronie (trzeciej).

Mi to też kiedyś pomogło :smiley: A myślałem, że już nigdy nie usłyszę głosu gg itp. xD

witam tez mam problem z głosem po przeinstalowaniu windowsa nie mam głosu na róznych stronkach np, youtube smog maxior itp. mam zainstalowanego “flash_player” najnoweszego jako jest i dalej nie mam głosu :confused:

Jak ktoś moze niech pomoże z góry dziekuję !!

Dodane 06.06.2009 (So) 0:53

mam problem z głosem po przinstalowaniu windowsa nie mam głosu na wszelkich stornkach ale moge ogladac filmiki mam zainstalowany flash_player i nie działa

Jak mozecie to pomuzcie !!

Dodane 06.06.2009 (So) 0:54

mam problem z głosem po przinstalowaniu windowsa nie mam głosu na wszelkich stornkach ale moge ogladac filmiki mam zainstalowany flash_player i nie działa

Jak mozecie to pomuzcie !!

Dodane 06.06.2009 (So) 1:13

ja mam ikone “głośniczek” i dział muza z gg !!

Bardzo ładnie proszę o pomoc…

Problem zaczął się, gdy dziś wzięłam się za czyszczenie komputera z niepotrzebnych programów i zdecydowałam się usunąć Winampa (używam AIMP-a), a przy okazji jakąś tam wtyczkę do niego do przeglądarki (której, nawiasem mówiąc, moja przeglądarka nie używa - tak mi się przynajmniej wydawało). Potem mój komputer zaczął wariować, koniec końców okazuje się, że nie odtwarza głosu w ŻADNYCH (nie NIEKTÓRYCH) rodzajach plików (ani MIDI, ani WMV, tak jak jest napisane tutaj, więc odpada). Dodatkowo ten plik .reg zapisuje mi się jako .txt, choćbym nie wiem co kombinowała w nazwie. Gdy spróbowałam tego, podczas eksportowania pliku zawiesił mi się edytor rejestru i musiałam go zamknąć (poza tym plik zapisał się jako zwykły notatnikowy).

Przejrzałam wszystkie podobne tematy na tym forum i nie znalazłam nic, co by mi pomogło… Bardzo ładnie proszę o pomoc i o wytłumaczenie jak krowie na miedzy, bo żargonu informatycznego nie znam i musiałam się sporo nagłowić, zanim zrozumiałam, co oznacza komenda “z menu okienka wyeksportuj rejestr do jakiegoś pliku”… niby prosta komenda, a człowiek się gubi

PS Używam Google Chrome

Z góry dzięki!

edit.

Już nie trzeba. Problem rozwiązał się sam - wystarczyło zrestartować komputer :slight_smile: