Brak głosu w podłączonym aktywnym suboferze

Witam mam taki problem otóż robiłem przeprowadzkę do drugiego pokoju i gdy znów podłączyłem całe kino domowe niema głosu w aktywnym suboferze.

Amplituner to Pioneer VSX-D714

Aktywny subofer to Pioneer S-W110S

podłączenie to kabel zakończony początek i koniec typu cincz-cincz , z amplitunera końcówka podłączona wychodzi z gniazda SUB WOOFER oznaczony opisem na tylnym panelu amplitunera typu: DVD 5.1 CH INPUT bezpośrednio do subofera LINE LEVEL INPUT po włączeniu amplitunera i włączeniu płyty dvd z dźwekiem Dolby Digital 5:1 na wyświetlaczu amplitunera ukazuje się informacja że dźwięk jest w tym systemie odtwarzacz dvd marki SONY DVP-NS730P jest podłączony kablem optical do amplitunera próbowałem również kablem COAXIAL także z negatywnym skutkiem.Gdy próbuję na pilocie od amplitunera ustawić głośność głośników wówczas na czas obecny mam możliwość tylko kanałów lewy i prawy przód , centralnego oraz lewy i prawy surround była opcja również subofera teraz tego niema.Będę wdzięczny za pomoc jak rozwiązać wyżej opisany problem.

Prawdopodobnie nie masz aktywowanego przesyłania sygnału dla subwoofera. Sprawdź tu http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1406383.html . Zwróć uwagę na stronę 49. Nie napisałeś czy posiadasz instrukcję.

Próbujesz połączyć wejście z wejściem. Na amplitunerze przełącz kabel na:

SUB

WOOFER

PREOUT

Czarne gniazdo na dole po lewej

Witam ponownie , do Pampali dzięki za pomoc teraz już wszystko jest ok działa bez zarzutu już subofer tobie xyzzyx też serdeczne dzięki za linka do instrukcji , problem rozwiązany.