Brak głosu, WinAviVideoConverter8, rmvb na avi

Przy zmianie rmvb na dvd wszystko jest ok, problem pojawia się w momencie, gdy zmieniam rmvb do vcd. Po zakończeniu konwersji przy próbie odtworzenia go all player podaje informację o braku kodeka audio, ale nie rozpoznał jakiego i okazuje się że film jest bez dźwięku. Co mam pobrać i zainstalować, żeby po nagraniu było ok, tak jak przy konwersji na dvd?

Jak nie posiadasz paczki kodeków to pobierz to i zainstaluj :wink: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=2291

Ok pobiorę, tylko czytałam wcześniej, że trzeba odinstalować poprzednie kodeki, żeby wszystko działało poprawnie, a może to nie o to chodzi, bo już tyle się naczytałam o tym, że może mi się pogmatwało. Mam coś odinstalowywać, czy tylko zainstalować te pobrane?

Jak instalowałaś jakieś poprzednio to lepiej odinstalować. Ta paczka do której dałem linka zawiera większość (jak nie wszystkie) najpopularniejsze kodeki :wink:

Przy instalacji tych kodeków padły różne pytania, niestety po angielsku więc klikałam na te które pyły podświetlone, o ile się zoriętowałam to pytało czy odinstalować poprzednie kodeki. Teraz zmieniam format z rmvb na avi i zobaczę jaki efekt. Znać dam później. Dzięki.