Brak głosu, WinAviVideoConverter8, rmvb na avi

(Mamuska35) #1

Przy zmianie rmvb na dvd wszystko jest ok, problem pojawia się w momencie, gdy zmieniam rmvb do vcd. Po zakończeniu konwersji przy próbie odtworzenia go all player podaje informację o braku kodeka audio, ale nie rozpoznał jakiego i okazuje się że film jest bez dźwięku. Co mam pobrać i zainstalować, żeby po nagraniu było ok, tak jak przy konwersji na dvd?

(Krzysieek88) #2

Jak nie posiadasz paczki kodeków to pobierz to i zainstaluj :wink: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=2291

(Mamuska35) #3

Ok pobiorę, tylko czytałam wcześniej, że trzeba odinstalować poprzednie kodeki, żeby wszystko działało poprawnie, a może to nie o to chodzi, bo już tyle się naczytałam o tym, że może mi się pogmatwało. Mam coś odinstalowywać, czy tylko zainstalować te pobrane?

(Krzysieek88) #4

Jak instalowałaś jakieś poprzednio to lepiej odinstalować. Ta paczka do której dałem linka zawiera większość (jak nie wszystkie) najpopularniejsze kodeki :wink:

(Mamuska35) #5

Przy instalacji tych kodeków padły różne pytania, niestety po angielsku więc klikałam na te które pyły podświetlone, o ile się zoriętowałam to pytało czy odinstalować poprzednie kodeki. Teraz zmieniam format z rmvb na avi i zobaczę jaki efekt. Znać dam później. Dzięki.