Brak głosu z mikrofonu w Słuchawkach Siberia Steelseries V3

Mam słuchawki SiberiaSteelseries V3 i wszystko działało dobrze do momentu. Rozmawiałem na Skype i nagle osoba z którą gadałem przestała mnie słyszeć. Sprawdziłem, czy tylko na Skype jest problem, ale przy testowaniu nawet na ts3 słychać było tylko szum i ledwie co mój głos. Korzystam z 1 wtyczki typu Combo jack, ponieważ tylko taką mam w laptopie. Po podłączeniu rozdzielacza do słuchawek, wpiąłem tą wtyczkę przeznaczoną dla mikrofonu i po przetestowaniu mikrofon było słychać świetnie. Żadnych sterowników nie usunąłem. Po zajściu wszystkie ustawienia w Dell Audio przywróciłem na domyślne, tak samo w systemowych ustawieniach dźwięku. Nie wiem w czym jest problem.

Mam system Windows 8.1.

Milki2292 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po lewej stronie) - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,