Brak godła na koszulkach

Słyszeliście może o tym że od teraz na koszulkach piłkarzy nie będzie orła, tylko jakieś logo pzpn ?

Ja nigdy się piłką nie interesowałem, no ale to mnie zaskoczyło…

Prawdę pisząc, mi brak Godła Polskiego nie przeszkadza. Dla mnie to jest trochę robienie “szumu” przez media, w każdym bądź razie, jeżeli ktoś będzie chciał pójść na mecz to się dowie, że gra Polska vs państwo X. Więc nie widzę naprawdę problemu.

Pozdrawiam

Dla mnie to oni mogą grać nawet w różowych koszulkach w misie. :wink:

W sumie to masakra …jak może nie być godła na koszulkach reprezentacji ?

Protected_48 , żebyś wiedział ,że tak może być,a raczej na odwrót > gra Państwo vs X =Polska Nie wiem czy słyszałeś rozmowę Borka z jakimś dziennikarzem z Niemiec w Cafe Futbol bodajże na żywo ,przed meczem Polska vs Białoruś ,dziennikarz niemiecki był bardzo zdziwiony tym że Polska gra “u siebie” na wyjeździe… i zapytał Borka - która to reprezentacja gra ? do 21 lat czy co ? Borek mu na to ,że to reprezentacja - oficjalna ,główna itp ,a dziennikarz dalej - coś w stylu : nie rób sobie jaj ,serio która to reprezentacja ? …nie wierzył .A mamy takie stadiony… ,pomijam to że nikt poważny z nami nie chce grać,wystawiają drugie składy ,albo latamy po jakiś Koreach - przygotowanie do EURO ,mecz w innych warunkach ■■■ ? A teraz znowu heca z tym godłem ,masakra.

Owszem problem jest i dotyczy nie tylko piłki, witamy w Związku Sowieckim Unii Europejskiej. To z czym kibice mają się identyfikować - z PZPN? I żeby nie było - nie interesuję się piłką nożną.

Logo logiem, ale ja słyszałem że po wejściu do sejmu pana Biedronia reprezentacja ma grać z tęczową flagą na piersi lol.gif

No ale właśnie piękno tkwi w godle, a oni prościej mówiąc sprzedali godło, jak to powiedzieli zrobili to w celach marketingowych.

A teraz takie germany przyjeżdżające na mecz do polski nie będą nawet wiedzieli jak wygląda godło polski…

rosiak112 , dokładnie.

mecz w Niemczech też był ze względów marketingowych http://tinyurl.com/89v4rju …Co z tą reprezentacją - nowy talkshow.

PS:W Poznaniu trawa nie dostaje promieni UV - nie rośnie - jest problem z powodu dachu, który nie przepuszcza dostatecznej ilości promieni słonecznych =D>

Cyrki z tym wszystkim są, komu zawadzało godło i te reklamy bukmacherskie, bo mi na pewno nie ;p

Dziś gramy z Włochami ciekawe w jakim składzie wyjdą (Włosi #-o - pewnie po Włosku =jak włosy z głowy - jeden włosek …drugi włosek :smiley: )

Są jakieś pytania (smuda reklama) - Tak (ja) - gdzie jest godło :smiley:

w głowach im się pop… jak może reprezentacja nie mieć godła jesteśmy Polakami czy już może nie… !!