Brak godła na koszulkach


(Rosiak112) #1

Słyszeliście może o tym że od teraz na koszulkach piłkarzy nie będzie orła, tylko jakieś logo pzpn ?

Ja nigdy się piłką nie interesowałem, no ale to mnie zaskoczyło...


(system) #2

Prawdę pisząc, mi brak Godła Polskiego nie przeszkadza. Dla mnie to jest trochę robienie “szumu” przez media, w każdym bądź razie, jeżeli ktoś będzie chciał pójść na mecz to się dowie, że gra Polska vs państwo X. Więc nie widzę naprawdę problemu.

Pozdrawiam


(piotrek91666) #3

Dla mnie to oni mogą grać nawet w różowych koszulkach w misie. :wink:


(Łukash) #4

W sumie to masakra …jak może nie być godła na koszulkach reprezentacji ?

Protected_48 , żebyś wiedział ,że tak może być,a raczej na odwrót > gra Państwo vs X =Polska Nie wiem czy słyszałeś rozmowę Borka z jakimś dziennikarzem z Niemiec w Cafe Futbol bodajże na żywo ,przed meczem Polska vs Białoruś ,dziennikarz niemiecki był bardzo zdziwiony tym że Polska gra “u siebie” na wyjeździe… i zapytał Borka - która to reprezentacja gra ? do 21 lat czy co ? Borek mu na to ,że to reprezentacja - oficjalna ,główna itp ,a dziennikarz dalej - coś w stylu : nie rób sobie jaj ,serio która to reprezentacja ? …nie wierzył .A mamy takie stadiony… ,pomijam to że nikt poważny z nami nie chce grać,wystawiają drugie składy ,albo latamy po jakiś Koreach - przygotowanie do EURO ,mecz w innych warunkach ■■■ ? A teraz znowu heca z tym godłem ,masakra.


(IrasB) #5

Owszem problem jest i dotyczy nie tylko piłki, witamy w Związku Sowieckim Unii Europejskiej. To z czym kibice mają się identyfikować - z PZPN? I żeby nie było - nie interesuję się piłką nożną.


(system) #6

Logo logiem, ale ja słyszałem że po wejściu do sejmu pana Biedronia reprezentacja ma grać z tęczową flagą na piersi lol.gif


(Rosiak112) #7

No ale właśnie piękno tkwi w godle, a oni prościej mówiąc sprzedali godło, jak to powiedzieli zrobili to w celach marketingowych.

A teraz takie germany przyjeżdżające na mecz do polski nie będą nawet wiedzieli jak wygląda godło polski…


(Łukash) #8

rosiak112 , dokładnie.

mecz w Niemczech też był ze względów marketingowych http://tinyurl.com/89v4rju …Co z tą reprezentacją - nowy talkshow.

PS:W Poznaniu trawa nie dostaje promieni UV - nie rośnie - jest problem z powodu dachu, który nie przepuszcza dostatecznej ilości promieni słonecznych =D>


(sla17) #9

Cyrki z tym wszystkim są, komu zawadzało godło i te reklamy bukmacherskie, bo mi na pewno nie ;p


(Łukash) #10

Dziś gramy z Włochami ciekawe w jakim składzie wyjdą (Włosi #-o - pewnie po Włosku =jak włosy z głowy - jeden włosek …drugi włosek :smiley: )

Są jakieś pytania (smuda reklama) - Tak (ja) - gdzie jest godło :smiley:


(djosdanielos) #11

w głowach im się pop… jak może reprezentacja nie mieć godła jesteśmy Polakami czy już może nie… !!