Brak Godram Pro - jaka alternatywa?

Witam

Złożyłem sobie zestaw już i czesciowo zamówiłem ale niestety nie mogę nigdzie dostać pamięci GoodRam Pro 1066 w dualu 2x1GB.

Tak samo nie ma 2x1GB goodram pro 900.

Jaka godna uwagi alternatywa dla tych pamiątek?

Najlepiej żeby dały się spokojnie podkręcać do tych 1066 chociaż (E8400 będę kręcił troche:])

OCZ Platinum Rev.2 2x1GB CL4 135zł

ewentualnie

Patriot LLK 2x1GB CL4 140zł

a czy goodram pro 900 spokojnie wystarczą do kręcenia e8400? podobno idą na 1200MHz nawet a czy te 1066 będa lepsze?

900 Pro spokojnie wystarczą, nie ma w sklepie jednym zamów w drugim.

problem w tym że nie ma w jednym , drugim, trzecim itd… przejrzałem sporo sklepów i albo wogole nie ma albo jak zamówiłem juz (w znak) to zadzwonili ze niestety nie ma towaru i nie będzie narazie

Te pamięci nie są alternatywą dla GoodRam PRO.

Jeśli nie ma GoodRamów to wejś OCZ Rapier.

udało mi się znaleźć ale tylko jedną sztuke 2x1GB goodram pro 900 a chcialem 2 takie zestawy czyli 4GB.

no ale nic, moze te 2GB starczy narazie:] zeby tylko nie okazalo sie że jednak brakło dla mnie tych pamiątek bo różnie to moze byc.

2GB starczy nawet do Visty do grania. :wink:

będzie XP (Vista jako drugi system do stopniowego poznawania nowego shitu z microshitu :P)

Więc kup 3GB ramu. Więcej i tak nie potrzeba :slight_smile: Vista nie jest taka zła tylko trzeba się przyzwyczaić pamiętacie jak było z XP? :stuck_out_tongue:

ale jak kupie jeszcze 1 kość 1GB to te pierwsze będą działały w dualu + ta trzecia normalnie czy wszystkie trzy jako single?

yyyyy :oops: wiesz że nie wiem. Ale z logicznego punktu widzenia są to osobne kanały więc dwie będą w dualu a jedna single. Ale jeśli się mylę to poprawić mnie :wink:

kup 2gb i to ci wystarczy (choć ja jeszcze nie użyłem całych 2gb ram nawet na viście :expressionless: )

Nie możliwe… ja gdy gram w wiedźmina na XP mam 1750Ram wykorzystywane :x

ja gram w crysis i wzięło max 1800mb… sprawdzałem na drugim monitorze :wink:

Ja w Crysis mam 1300 wykorzystywane w 1280x1024 High. Najwięcej bierze mi Wiedźmin 1750 oraz Gothic 3 -1600. Na full ustawieniach.

Nie sprawdzałem jeszcze Assassin’s ale podejrzewam że więcej niż Wiedźmin.

ja odpaliłem 1680x1050 i very high (DX10) :wink:

ale i tak nie dało się grać (2-8fps)

Bo ty masz Viste a ja XP ;p Ciekawe jak by mi działało na very high? 25fps? w 1280x1024- wiecej monitor nie pozwala :stuck_out_tongue:

u mnie na mojej grafie chodzi płynnie crysis na very high… jak ustawie 640x480 :wink:

to już lepiej grać na high w 1280x1024 :stuck_out_tongue: