Brak ikon i menadżer wyłąćzony

mam taki problem jak wlaczam komputer przed dlugi czas ok 45sekund widze napis Zapraszamy pozniej jak sie wlaczy widze tylko tapete , rzadnych ikon nic pasku zadan , nie moge wlaczyc menadżera urzadeń bo pisze ze zostal wylaczony przez admina , a ja jestem adminem :stuck_out_tongue: a w trybie awaryjnym wszytko działa :confused: help

Wygląda na infekcję.

Daj logi z HiJackthis 2.0.2 i Combofix.

Logi wklejasz na wklej.org lub wklejto.pl, a w poście dajesz tylko link.

hmm tylko w normalnym trybie nic nie moge zrobic :smiley: moglbys mi powiedziec jak to zrobic w tybie awaryjnym i zeby dzialo w trybie normalnym?

ja miałem to samo jak miałem za dużo ikon :o

a jak sobie z tym poradziles?

ja wszytskie ikony (które mogłem nic przy tym nie psując) przeniosłem do jakiegos folderu i teraz mam foldery takie jak: PROGRAMY GRY INSTALKI FILMY :smiley: i wszytskie skróty tam powrzucane

PS. Zniektórymi grami sie tak nie da ale jak bedziesz chcaił przeniesc to powinien byc komunikat że może zepsuć grę.itp.

e ja mam gorszy problem . ale widze ze nikt sie nie kwapi zeby mi pomóc

“gorszy” tzn?? :roll:

Dodane 23.05.2009 (So) 22:19

a jakim antywirusem skanujesz?? i kiedy ostatni raz?

domis14 , a miałeś też zablokowany Menedżer Zadań?

Jego blokada wskazuje w dużej mierze na infekcję.

bartek1994zg , na razie spróbujmy użyć SDFix - wykonaj wszystkie instrukcje.

nie ja niemiałem zablokowane miałem tylko problem z długim wczytywaniem pulpitu i na ten temat się wypowiedziałem sam mam zreszta podobny probelm ale to juz innny temat <2 problemy…>

deFco247 tylko jak mam to sciagnac ?:smiley:

wykonaj w trybie awaryjnym co podał defko

tylko w odwrotnej kolejności

1.Combofix

2.HijackThis

:slight_smile:

Przecież tam jest link pod słowem SDFix:

Leon$ , mógłbyś przynajmniej aż tak nie przekręcać mojego nicku? :frowning:

Zresztą ja wymawiam swój nick tak, jak ty go napisałeś. :stuck_out_tongue:

sciagnelem ten SdfIX nma drugim komputerze wrzucilem na pendriva wlaczylem zepsutego kompa bez obsluji sieci chcialem zainstalowac i pokazal mi sie blad odmowa dostepu help

Dodane 23.05.2009 (So) 22:54

NOM, mam ten program i co ? cos tam przeskanowal i co mam dalej zrobic !!

Dodane 23.05.2009 (So) 23:07

jestescie?? plz pomóżcie !!

Wstaw na wklej.org plik Report.txt z folderu SDFix i daj link do niego na forum.

Potem spróbuj uruchomić programy, o które wcześniej prosiłem, najpierw uruchom Combofix, a potem HJT.

Daj z nich logi.