Brak ikon na pulpicie i paska :/

Zainstalowalem… zrobilem 3 krotnie skana… po kazdym razie reset kompa. No i za pierwszym razem “232 Problems Detected” pozniej juz bylo 14 no i potem juz czysto ale dalej problemu to nie rozwiazalo :frowning:

No tylko jaka tu jest filizofia wybrac odpowiednia zakladke, zrobic resa i tyle. Nie wiem serio co jest grane. Ma ktos jeszcze jakis pomysl??

Złączono Posta : 01.07.2006 (Sob) 20:16

Doszedlem znowu do czegos choc nie wiem czy to jakos pomoze no ale zobaczymy. Wiec juz tak calkowicie od niechcenia i przypadkiem na stronie microsoftu na temat explorer.exe znalazlem pewien interesujacy fragment pewnej porady ale ona malo wazna. Mianowicie

Najlepsze jest to ze ja nie mam takiego klucza :confused: Tzn. “Policies” jest tylko ze poza trzema innymi podkluczami nie ma sladu po “Explorer”. Stworzylem nawet taki podklucz z ta wartoscia co byla podana wyzej no ale to nie pomoglo. Moze mi ktos wyjasnic to?? Bo cos mi sie zdaje ze mam w rejestrze pewne dziury :confused: I zapewne tak tez jest z IE i “Control”. Ma ktos jakis pomysl na to wszystko??