Brak ikon na pulpicie i paska :/

No więc problem jest nastepujacy… normalnie jak codzien zalaczylem komputer, zalogowalem sie i tu doznalem szoku gdyz mam pusty pulpit bez ikon i paska :confused: Przeskanowalem kompa Spybotem i Kasperskim, pousuwalo co mialo usunac. Nastepnie Hijack’iem to samo. W takim razie uwazam ze jest czysto no ale problem dalej pozostal. Teraz wszystkie programy uruchamiam recznie wpisujac sciezke w zakladce “Nowe Zadanie…” :confused: Zauwazylem rowniez ze po wpisaniu i probie wlaczenia “explorer.exe” i “iexplore.exe” obydwa exe’ki pojawiaja sie na liscie lecz tylko na kilka sekund po czym znikaja i nic sie nie dzieje. Jesli ktos ma jakis pomysl jak rozwiazac ten problem to prosze niech go tu przedstawi, z checia wyslucham bo ja juz nie wiem co mam z tym zrobic :frowning:

PS: Blagam tylko zadnych postow w stylu “prawy klawisz myszy->rozmiesc ikony wg->pokaz ikony pulpitu” bo wlasnie w tym rzecz ze to mi nie pomoze skoro nie moge uruchomic menu poprzez klikniecie.

A moze dalej masz jakis syf

No wlasnie nie wiem bo juz mi nic nie wykrywa wiec niby jest czysto :confused:

BTW: Nie jestem pewny bo teraz tak patrze i nie wiem czy czasem nie napisalem tego posta w zlym dziale a jesli tak sie stalo to przepraszam najmocniej… moj blad.

A 2 porada probowales

Moze syf dalej istnieje daj loga ktos sprawdzi

Z panelem sterowania tez mam problem w takim razie :confused: Paska nie ma wiec nie uruchomie a przez komende “control” jest to samo co z “explorer.exe” i IE ze znika po kilku sekundach. Jest jeszcze jakis sposob na uruchomienie Panelu Sterowania w inny sposob??

Tutaj log choc moim zdaniem czysty ale moge sie mylic :

Ciachnij :slight_smile:

Reset… jednak to problemu dalej nie rozwiazuje.

jeżeli działa Ci kombinacja ctrl+alt+del to użyj jej a następnie w menadżerze zadań kliknij menu plik i polecenie uruchom, wpisz explorer i kliknij OK

Odp w pierwszym moim poscie…

Ale rozumiem… moj post napisany troszke chaotycznie i mogles nie zauwazyc. Sorry :stuck_out_tongue:

Tez kiedys mialem taki problem ,

ale zrobiłem przywracanie systemu i wszytsko gralo !

Wg mnie kolega usuwaljuż syf i przywracanie systemu ma wylączone

Narzędzie rewekacyjne - Taskbar Repair Tool Plus! - bardzo dobry i w 100% naprawia problem, sam ostatnio testowałem :slight_smile:

Nie było paska zadań, ikon itd. sama tapeta :slight_smile:

To prawda :wink:

Mam nadzieje ze pomoze i usunie usterke. Zaraz zobaczymy :wink:

gdy użyjesz Taskbar Repair Tool Plus! restart kompa nie dodałem :frowning:

Spokojnie sam to wyczytalem i w ogóle logiczne ze po zmianach nalezy sie reset no ale ekhm… nic mi to nie dalo :confused: Juz sam nie wiem… moze zle sie obsluguje tym programem ale przeciez to zadna filozofia… nie pomoglo w kazdym badz razie :frowning:

Moze program Registry Repair 2006 tu pomoze ?

Gutek2222 jak myslisz ?

nie używałem softu, ale ostatnio jak naprawiałem uszkodzonego kompa i zrobiłem Reinstalacja XP to nic nie dało, a ten program co dałem pomógł na te dolegwliwości. Znam wiele takim softów co “reperują” rejestr ale nie są do końca skuteczne, na temat tego się nie wypowiem :slight_smile:

Mozna jednak zawsze spróbowac…

Moze akuart program naprawi rejestr systemu i bedzie ok

napewno lepiej popróbowac wszytskiego niz odrazu robic format. :slight_smile:

POBIERZ REGISTRY REPAIR 2006

instalacja jest zbyteczna:)

coś musiałeś naprawdę źle zrobić? :-k

Daruj sobie takie porady

Kosz