Brak ikon po załadowaniu systemu

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem tutaj nowy wiec prosze o wyrozumiałosc dla moich błedow.

Sprowadza mnie tutaj b. denerwujący problem z jakim od ok tygodnia sie borykam.

Po uruchomieniu sytemu ,gdy pojawia sie juz pulpit wraz z ikonami -nie ma ikon przy zegarze na pasku menu start

nie pojawia sie menadzer gg nie moge takze uzyc funkcji prawego klawisza myszki klikam i nic.Myszka chodzi gdy najade kursorem na menu start cos jakby sie non stop ładowało ale nic kompletna zwiecha. A i najwazniejsze raz na pare prób wszytstko jest ok. Prosze o pomoc i z góry dziekuje :slight_smile:

System oryginalny ? czy nic nie instalowałeś na komputerze ? Masz program antywirusowy ? Jaki ?

P.S - możesz spróbować skorzystać z funkcji przywracania systemu

nie system nie jest oryginalny :confused: ostatnio sciagnołem gre która była zabezpieczona jakims ,Starforce" antywirus nod 32 (dzisiaj sciagnięty- gdyz mam antywira od operatora ale dla pewnosci sciagnałem drugiego) przeskanowałem i znalazło z 30 infekcji .Nie wyłaczam kompa gdyz nie mam pewnosci .ze mi sie pózniej właczy.Pozdr

prezes… xD , to mam dla Ciebie skuteczne rozwiązanie, wyposaż się w oryginalny system i zainstaluj go i nie będziesz miał problemu. Gry zamiast piracić, też kup w sklepie, bo często do pirackich kopii dołóączane są różne syfy i często niestety nawet się nie ma świadomości, że rrazem z jakimś programem ściągniętym z torrentów wgrał się jakiś keylogger np. i po jakimś czasie zonk, bo po zalogowaniu się na konto, okazuje się, że jest wyczyszczone…

Piotr92 , ma racje “po człości” jedynie co dodam od siebie

nigdy nie instaluje sie dwuch programów tego samego rodzaju bo będziesz miał konflikty

2 antywirusy , 2 programy do czyszczenia rejestru , dwie zapory - wszystko to połaczone razem będzie “sie gryzło”

zacznij od zakupu systemu , gry są za free - lepsze niestety płatne ale ktos to pisał żeby na tym zarobić i ma do tego prawo

ale stop! !!