Brak ikon pulpitu i zegara po uruchomieniu programu StartIsBack

Witam, niedawno kupiłen nowego laptopa ACER E5-571G z systemem windows 8.1. Dzisiaj pobralem dodatek do tego systemu o nazwie StartIsBack, który zmienia ekran startowy na zwykły pasek start taki jak w windows 7. Otóż po pobraniu i zainstalowaniu nastąpiło wylogowanie użytkownika, a kiedy się zalogowałem ponownie nie mialem na pulpicie żadnych ikon, zniknął zegar i ikony paska start, a po kliknieciu na ikone start w lewym dolym rogu nic się nie dzieje. Mozillę udało mi się włączyć przez menadżer zadań. Przypuszczam, że problem rozwiązałoby użycie funkcji acer recovery mangament, jednak nie wiem jak ją uruchomić nie mając dostępu do ekranu startu, panelu sterowania czy czegokolwiek. Czy ktoś wie, w jaki sposób uruchomic tę funkcję przez mój komputer (dostępny z poziomu menadżera zadań) lub w jakiś inny sposób rozwiązać ten problem? Bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję. PS. Funkcji acer recovery mangament nie udaje się również włączyć skrótem klawiszowym win+f10.

Przywracanie komputera do stanu z wcześniejszego punktu w czasie:

http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-8/restore-refresh-reset-pc

Menedżer zadań -> Plik -> Nowe zadanie -> wpisz: rstrui.exe

Tego też próbowałem, niestety wyświetliło mi się, że żaden punkt przywracania nie został utworzony :confused: wpadłem na pomysł żeby pobrać system windows 8.1 z Internetu i po prostu go przeinstalować, korzystając z mojego cd-keya. Czy to jednak nie wiązałoby się z utratą gwarancji?

Jeśli obraz systemu windows pobierzesz ze strony MS, to raczej nie powinieneś stracić gwarancję. Jeśli się myslę, to poprawcie mnie.

Uff, problem rozwiązany - ściągnąłem Total Commander, który zastąpił mi explorera, znalazłem dzięki niemu dokładną lokalizację programu Acer Recovery Mangament (nawiasem mówiąc - C\Program files\Acer\Acer Recovery Management\eRecoveryUI.exe) i wybrałem opcję przywracania domyślnych ustawień z zachowaniem plików. Temat można zamknąć :wink: