Brak ikon pulpitu

Witam po właczeniu komputera znikaja wszystkie ikony na pulpicie problem polega na tym<że nawet po formatowaniu nic niema tylko jest ekran windowsa.Zmieniałem monitory i problem wystepuje na każdym ale wiem że są sprawne .pomocy .pozdrawiam.Wiem że to jest dziwne ale niewiem co sie dzieje?Komp jest nowy.

:-k

Może

PPM -> Rozmieść Ikony Według -> Pokaż Ikony Pulpitu

Problem wtym ze komp był nawet w serwisie jest kupiony miesiac temu w serwisie powiedzieli ze jest ok nawet tryb awaryjny nic niedaje.moze być tak że serwis oszukuje???

Witam

Zrob tak.

  1. Najedz myszka w dowolna czesc pulpitu

  2. Potem prawy przycisk myszki i wybierz wlasciwosci

  3. Nastepnie zakladka Pulpit

  4. Potem przycisk dostosuj pulpit

  5. Nastepnie w zakladce ogolne pozaznaczaj wszystkie ikonki ktore chcesz miec na pulpicie

  6. OK i Zastosuj

Napewno pomoze

Pozdrawiam :stuck_out_tongue:

lacio1 a używasz może jakiejś nakładki na Widnowsa i czy może używasz jakichś programów do wizualizacji ?? Do przezroczystości itp. Np. Vista Transformation Pack 4.0 + glass2k, lub coś w tym stylu ?? Najlepiej zrobisz jak zapodasz screenem :D.

Złączono Posta : 06.08.2006 (Nie) 10:13

A jak naciśniesz ikonkę POKAŻ PULPIT i ODŚWIEŻ dalej tak jest ??

problem polega na tym,że po zakupie kompa wgraniu systemu wszystko działało,ale po ponownym uruchomieniu nic sie niepokazało nawet pasek na dole ekranu tylko tapeta i srzalka od myszki działa ale przyciski nie komp niebył podlaczony do neta

Złączono Posta : 08.08.2006 (Wto) 23:13

Witam problem rozwiazany siadała bateria i karta graficzna wiem z innego serwisu pozdro i dzieki za pomoc