Brak ikon w panel sterowania

Cześć. Mój problem polega na tym, że nie mam ikon w panelu sterowania. Ale zacznijmy wszystko od początku.

Komputer zaczął się dłużej przy starcie włączać. Początkowo myślałem że to wirus więc puściłem skana, lecz on nic nie pokazał więc włączyłem opcje anti-rokit aby przeszukało mi kompa. Antywirus znalazł mi rookita ale żeby go usunąć musiałem wejść do panel sterowania > konta użytkownika u musiałem coś tam zmienić (nie jestem pewny teraz co) ale żeby ta opcja zadziałała to musiałem komputer uruchomić ponownie. Po ponownym uruchomieniu komputer dostał takiej zawiechy, że musiałem go zresetować. Po restarcie puściłem jeszcze raz funkcje anty-rokkit aby znalazła tego rookita i go usunęła. Wszystko fajnie rookita już nie było chciałem ponownie wejść w konta użytkownika żeby wyłączyć tą opcje patrze a tu nie mam żadnych ikon w panelu sterowania dosłownie nic. Białe tło. Chciałem przywrócić system ale nie mam kopi. Dodam, że nie mogę wejść nawet w uruchom. Mam windows 7. Fajnie by było jak by nie trza było by robić formata.

Dodane 25.02.2012 (So) 14:38

Poradziłem sobie z problemem. Temat do zamknięcia.