Brak ikonek użytkowników

Od paru dni mam problem z wyświetlaniem na forum ikonek użytkowników. Zamiast właściwych obrazków jest niepełny kwadrat (jak w załączniku) . Również w mejlu jaki dostałem z powiadomieniem o nowym poście nie ma ikony użytkownika z zamiast tego wyświetla się ikona systemowa jak przy brakującym obrazku.

Było przerabiane wielokrotnie. Zamykam temat. :joy:

Btw. Skąd masz takie fajne statystyki o użytkownikach?
Przeczytałem 748 tysięcy postów? :open_mouth: :joy:

https://meta.discourse.org/t/daily-weekly-stats-for-user-activity/69216/3

https://forum.dobreprogramy.pl/u, link jest pod hamburgerem (3 pionowe linie) “użytkownicy”.

To by było na tyle jeśli chodzi o ukrywanie profilu :joy:
Tylko moderacja mnie przegania w statystykach, niezłe uzależnienie, muszę to przemyśleć :joy:

Dobrze może i było, ale co mam zrobić by ikonki były ?

Nic nie zrobisz, musisz poczekać godziny/dni aż serwer ogarnie uaktualnienie awatarów.

Poczekać, albo odświeżyć/usunąć cache przeglądarki bo ja już wczoraj wszystkie miałem.

1 polubienie

Po usunięciu jeszcze gorzej, teraz nie widzę nawet w tym temacie awatarów.

No to nie usuwać :joy:

Narzekacie jak dzieci - książka forum nieciekawa bez obrazków?
A mnie widzi się, bo i poczytać można i szybciej chodzi :cowboy_hat_face:
Nie działa dodawanie obrazków, to z fotosika działa:

Żartuję, ale Nasi mogliby podać godziny, zapowiadać, bo to niejednemu wątroba się psuje, albo mają skurcze pięści. :stuck_out_tongue_winking_eye:

I to niby tylko w jednym tygodniu. :rofl:
A teraz to już niby 1,1 miliona postów w tydzień.

Te statystyki są g. warte, gdzieś musi być (czemu mnie to nie dziwi…) jakiś błąd w ich liczeniu.

Może trzeba sprawdzić czy w wątkach pojawia się w tydzień milion wpisów, jest też opcja że on przegląda po 3 sekundy na post wszystkie z sugestie:

obraz

Tam pojawiają się tematy do 3 miesięcy wstecz i nawet te co są wyciszone (ja wyciszam chyba połowę z na luzie).

Ciekawe, czy za każdym razem kiedy wejdę np. na forum.dobreprogramy.pl/t/spolecznosc i przewinę na ostatni post, to nalicza mi 15 tysięcy przeczytanych wiadomości :smiley:

W kółko nie liczy - a raczej raz, aż ta niebieska lampka w rogu zniknie.