Brak ikonki Nvidia w zasobniku systemowym [WIN 10]


(jarojaro77) #1

Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej GeForce i zauważyłem że nie ma ikonki w zasobniku. Przed aktualizacją ikona była i zawsze wiedziałem kiedy jest nowy sterownik do grafiki. Jak zrobić żeby ta ikonka się pojawiła. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.


(Veers) #2

Jakbyś uważnie przeczytał, co napisali o wprowadzonych zmianach, to byś wiedział, że obecna aktualizacja usuwa tą ikonkę.


Control Panel Nvidia nie działa
(krystian3w) #3

Najłatwiej downgrade jak nie ma tego w ustawieniach dodane teraz jako opcjonalne.


(Seba228215) #4

Tylko po co ? Ten zasobnik systemowy z tymi ikonkami jest po to, aby sygnalizować, co jest w autostarcie. Jeżeli wyłączymy coś z tego autostartu, to jest z automatu szybszy start komputera/laptopa. To samo usunięcie lub ukrycie jakiegoś elementu startującego na rozruchu. Myślę, że ten ruch NVidii jest po to, że zdają sobie sprawę, jak te ikonki koło zegara obciążają trochę system i dlatego postanowili to zredukować. Jednym słowem NVidia zaczęła uważać, że sterownik ma działać wydajniej, a nie obciążać niepotrzebnie system.


(Veers) #5

Najłatwiej ? Zrobić sobie skrót do GeForce Experience na pasku zadań. Ikonka będzie większa, i efekt będzie prawie ten sam.


(jarojaro77) #6

Mój błąd, nie przeczytałem o tych zmianach. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.


(greghostor) #7

Ale control panel nie działą


Control Panel Nvidia nie działa