Brak ikonki Nvidia w zasobniku systemowym [WIN 10]

Zaktualizowałem sterowniki do karty graficznej GeForce i zauważyłem że nie ma ikonki w zasobniku. Przed aktualizacją ikona była i zawsze wiedziałem kiedy jest nowy sterownik do grafiki. Jak zrobić żeby ta ikonka się pojawiła. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Jakbyś uważnie przeczytał, co napisali o wprowadzonych zmianach, to byś wiedział, że obecna aktualizacja usuwa tą ikonkę.

1 polubienie

Najłatwiej downgrade jak nie ma tego w ustawieniach dodane teraz jako opcjonalne.

Tylko po co ? Ten zasobnik systemowy z tymi ikonkami jest po to, aby sygnalizować, co jest w autostarcie. Jeżeli wyłączymy coś z tego autostartu, to jest z automatu szybszy start komputera/laptopa. To samo usunięcie lub ukrycie jakiegoś elementu startującego na rozruchu. Myślę, że ten ruch NVidii jest po to, że zdają sobie sprawę, jak te ikonki koło zegara obciążają trochę system i dlatego postanowili to zredukować. Jednym słowem NVidia zaczęła uważać, że sterownik ma działać wydajniej, a nie obciążać niepotrzebnie system.

Najłatwiej ? Zrobić sobie skrót do GeForce Experience na pasku zadań. Ikonka będzie większa, i efekt będzie prawie ten sam.

Mój błąd, nie przeczytałem o tych zmianach. Dziękuję wszystkim za zainteresowanie.

Ale control panel nie działą