Brak ikony glośności w obszarze powiadomień

Witam.Zniknęła mi ikona głośności w obszarze powiadomień.Sprawdzałam:panel sterowania-ikony obszaru powiadomień.Tam jest “Pokaż ikonę i powiadomienia” ale samej ikony też nie ma.Będę wdzięczna za pomoc.Alicja

Kliknij prawym przyciskiem na pasku zadań, dalej “właściwości”, “obszar powiadomień” i sprawdź zaznaczenie “Głośność”.

Dzięki za zainteresowanie.To już robiłam.Tam jest zaznaczone;“Pokaż ikonę i powiadomienia” ale jest tylko tekst - ikony tam też nie ma.

w ustawieniach dżwięku odhacz ptaszkiem -pokaż ikonę dżwięku na pasku zadań

Panel sterowania-dżwięki - tam tego nie ma.Gdzie jeszcze mogę szukać?

A da się w ogóle sterować głośnością? Ikonka zniknęła samoistnie czy coś “grzebałaś”?

Nie.Nic nie grzebałam.Po prostu po włączeniu komputera ikonki nie było.Wyłączyłam i włączyłam ponownie w nadziei,że się “znajdzie”,ale nic to nie dało.Nie mam możliwości regulowania głośności i to najbardziej mnie denerwuje.

Dodane 10.09.2011 (So) 14:12

Doszłam do opcji:pokaż lub ukryj ikonę głośności.Tam jest wyłączone ale nie podświetlone więc nie mam możliwości włączenia.Zegar,sieć i centrum akcji są włączone a głośność i zasilanie wyłączone i niepodświetlone.

użyj przywracania systemu

Z tym chyba sobie nie poradzę ale dzięki.

Dodane 10.09.2011 (So) 15:11

Przy kolejnym resecie ikona pokazała się.Tym razem schowała się ikona tlenu ale to już jest mniej ważne,chociaż jest oznaką tego,że coś się dzieje.

Dzięki za pomoc i poświęcony mi czas.Pozdrawiam.Alicja

Tak na przyszłość i dla wszystkich zainteresowanych mających ten problem http://support.microsoft.com/kb/945011

Jeszcze raz wielkie dzięki.Poczytam sobie.Pozdrawiam.