Brak ikony glośności w obszarze powiadomień

Witam - jestem tutaj nowy :slight_smile:

zarejestrowałem się na tej stronie gdyż mam pewien problem - dość podobny jak w temacie a nie wiem jak to naprawić gdyż przyznam się szczerze nie bardzo znam się na komputerze :o :frowning:

chodzi mi o to :

w prawym dolnym rogu jest “pokaż ukryte ikony” i stąd zniknęła mi ikonka “głośność” generalnie dźwięk mam ale nie mogę znaleźć ikonki :frowning: kiedy otworzyłem okienko “włączanie i wyłączanie ikon syntetycznych " gdzie pojawia się zegar sieć głośność zasilanie i centrum akcji to jedynie GŁOŚNOŚĆ jest wyłączona i nic nie można z tym zrobić gdyż tak jakby " guzik został wciśnięty i nie można go wyciągnąć”

Czy mógłbym prosić o w miarę prostą pomoc. Chodzi o to aby wytłumaczyć mi krok po kroku jeżeli nie sprawi to problemu Państwu.

Z góry dziękuję :slight_smile:

DAAMI , na przyszłość nie podpinaj się pod cudzy temat.

Jeśli masz problem załóż własny wątek.

Wydzielono.

Spróbuj uruchomić to narzędzie ,http://support.microsoft.com/kb/945011 , kliknij w “Rozwiąż ten problem” ,pobierz ,odpal ,wybierz automatyczną naprawę, po ewentualnej naprawie zrestartuj system.

Łukash dziękuję Ci bardzo za odpowiedź i pomoc :slight_smile:

spróbuję zrobić tak jak mi poleciłeś ,

* * *

http://support.microsoft.com/kb/945011 <-- dzięki tej stronce wszystko wróciło do normy :slight_smile: jeżeli ktoś będzie miał podobny problem - polecam =D>