Brak ikony odtwarzacza MP3 w "Moj Komputer"

Witam,

podlaczylem do PC odtwarzacz MP3 Samsung YP-K5JZB i wszystko jest ok, poprawnie sie zainstalowal itd. lecz moge go obslugiwac jedynie przez program Samsunga, a powinienem miec tez ikonke w Moim Komputerze.

Nadmienie, ze jest to urzadzenie typu MTP Device i wydaje mi sie, ze nie mam go w Moim Komputerze przez to, ze wylaczylem jakas usluge ktora odpowiadala za obsluge tego typu urzadzen lub musze cos zainstalowac dodatkowo do systemu.

Pytanie oczywiscie brzmi: Co zrobic aby moc obslugiwac ten odtwarzacz MP3 bezposrednio systemem, bez zbednego opragramowania producenta?

Pozdrawiam i prosze o odpowiedz,

Maciej "macwys"

klikij prawym przyciskiem na ikonce mój komputer >>zarządzaj >> zakładka zarządzanie dyskami (lub coś w podobie - mam ang windowsa ) >>zobacz czy wykrywa twojego podłączonego samsunga - jeśli tak to spróbuj kliknąć prawym na pokazanej pojemności tego mp3 i kliknij opcję "zmień literę dysku i ścieżkę " wybierz mp3 kliknij zmień i zmień na literę z dolnej części alfabetu np S . Być może jest konflikt z jakimś innym urządzeniem

Wszystko powinieneś mieć wyjaśnione w instrukcji MP3, więc przeczytaj ją. Czasami jednak niektórych odtwarzaczy nie da się obsługiwać inaczej jak przez firmowe programy.

Popieram. Oni to robia specjalnie zeby eksponować nazwę swojej firmy w ilu miejscach się da.

Wszelkie proby przynosza marne efekty. Przydal by sie program obslugujacy urzadzenia typu MTP Device , moze ktos cos polecic? Bylbym bardzo wdzieczny.