Brak ikony poziomu baterii w pasku zadań

Witam.

Mam taki mały problem - brak ikony poziomu baterii w pasku zadań. Posiadam laptopa Win XP i od jakiś 2 dni nie mam ikony poziomu baterii. Jak wchodzę w właściwości :arrow: wygaszacz ekrany :arrow: zasilanie :arrow: zaawansowane i tam mam zaznaczone “Zawsze pokazuj ikonę w pasku zadań”

Jeżeli to odznaczę i zaznaczę ponownie to ikona baterii mi się pokazuje. Po ponownym uruchomieniu systemu ikony niestety znowu nie ma.

Proszę o pomoc aby miał cały czas widoczną ikonę baterii. Czy jest może jakiś program który by pokazywał poziom baterii.

Od jakiego czasu to masz? Czy w tym dniu instalowałeś lub odinstalowałeś jakieś programy/ sterowniki ?

Kliknij prawym klawiszem na pasku zadań i wybierz właściwości, pasek zadań, obszar powiadomień i dostosuj. Kliknij na ikonkę baterii i sprawdź czy jest ustawione “zawsze widoczny” jeśli nie, ustaw tak " :slight_smile:

Nowy post przez wojteko10 » 26.12.2009 (So) 9:58

Od jakiego czasu to masz? Czy w tym dniu instalowałeś lub odinstalowałeś jakieś programy/ sterowniki ?

Mam to jakieś 2 dni i ostatnio nic nie instalowałem ani doinstalowałem.

Nowy post przez JoteS » 26.12.2009 (So) 10:29

Kliknij prawym klawiszem na pasku zadań i wybierz właściwości, pasek zadań, obszar powiadomień i dostosuj. Kliknij na ikonkę baterii i sprawdź czy jest ustawione "zawsze widoczny" jeśli nie, ustaw tak " :)

Mam tą funkcje wyłączoną wszystkie ikony są widoczne .

Może ktoś jakieś inne pomysły ?

Spróbuj włączyć autoukrywanie i pozmieniaj ich zachowanie żeby były zawsze widoczne :slight_smile:

Nie pomogło :frowning:

A masz baterię, bo może Windows nie widzi potrzeby pokazywania, tej ikonki przy zasilaniu sieciowym?

Mam ale do tej pory miałem pokazywaną baterie. Jak się naładowała do 85% to ikonka zmieniała się we wtyczkę

Otwórz notatnik i wklej

zapisz jako plik.reg >> wszystkie pliki

b57f17008275c957m.jpg

powstanie plik o takiej ikonie

062aec4c9b51c033m.jpg

w który dwa razy klikniesz potwierdzisz chęć dodania do rejestru potem restart

:slight_smile: