Brak internet explorera-setup cannot copy the file

witam,

moj problem polega na tym ze prawdopodobnie po infekcji wirusowej pewne sytemowe pliki/programy mi poznikaly.to tez postanowilem zrobic upgrade systemu i niestety po ktorejs minucie instalacji pojawia mi sie komunikat ze nie mozna skopiowac pliku icwconn1.ex_ i bym upewnil sie ze dysk instalacyjny jest wlozony i by sprawdzic czy dany plik znajduje sie w okreslonej lokalizacji.sprawdzam i jest.po kilkunastu probach zaznaczania tego pliku z lokalizacji i wybiernaia opcji retry postanowilem kontynuowac instalacje bez tego pliku ale zaraz napotkalem na podobne komunikaty tylko z innymi nazwami plikow icwconn2.ex_ ,inetwiz.ex_ ,icwhelp.dl_ i tak dalej…

polecono mi przetestowanie memtestem.wykonalem i nic nie znalazl,zadnych bledow…

co poczac? moj sysytem dziala dosc poprawnie ale te ww. programy systemowe ktore mi poznikaly i dla ktorych chcialem zrobic aktualiazcje systemu to internet explorer,windows media player jak rowniez kalkulator.nie dziala mi rowniez opcja aktualizacji automatycznych!!

co zrobic? jakies sugestie? komputer przeskanowalem nod32 i nic nie wkyryl

ma ktos jakies pomysly?