Brak internetu po formacie. POMOCY!?

Witam ,

posiadam 2 komputery w domu , są one połączone z siecią za pomocą routera . Jeden komputer jest połączony bezpośrednio z routerem , drugi zaś za pomocą karty sieciowej. Mój problem polega na tym , iż na kompie do którego jest podłączony router musiałem walnąć formata , i teraz nie mam na nim dostępu do internetu , na komputerze 2 zaś wszystko działa normalnie.

Co muszę ustawić , gdzie co wpisać , abym znów miał internet na tym kompie?

Z góry mówię że jestem zielony jak nic w tych sprawach.

W połączeniach sieciowych mam tylko ‘Połączenie 1394’

Ciekawe, jak wygląda bezpośrednie połączenie komputera z routerem. Bez karty sieciowej tego nie ominiesz.

Podaj w jaki sposób wszystkie urządzenia są połączone. Podaj model płyty głównej komputera, którego dysk twardy był formatowany. Jeśli ten komputer posiada kartę sieciową na złącze PCI - też podaj jej model.

Problem jest w tym że przed formatem wszystko działało normalnie , zaś teraz w połączeniach sieciowych jest tylko Połączenie 1394 …

Gdzie muszę wpisać jakieś IP? Nie wiem jak to zrobić…

Podaj model płyty głównej.

musisz zainstalowac stery do karty sieciowej i bedzie dobrze

i taj jak wyzej podaj jej model

U mnie piszę tylko karta sieciowa 1394 , jak dowiedzieć się jaka jest jej nazwa?

Zainstaluj Aide 32 lub 64 i tam pisze.

Najpierw zainstaluj sterowniki chipsetu potem resztę tj.grafika,dzwięk.I podaj nazwę płyty głównej +sytem.Masz płytę ze sterownikami do płyty głównej-to jej użyj.

Model płyty głównej to IBM 1858A32 , Windowsa XP Home Edition mam , i router mam przez kabel połączony z lapkiem , więc nie mam karty sieciowej…

To do czego jest podłączony ten kabel jak nie do karty sieciowej?

Butovsky , proszę poprawić temat, używając opcji EDYTUJ. Nie są potrzebne hasła typu “POMOCY!!”, o czym mowa w Regulaminie.