Brak internetu po instalacji windows 7

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Dodano:

To jest “konkretny tytuł”? Spróbuj raz jeszcze albo wątek wyleci w kosmos…

Witam!

 

Jeśli o mnie chodzi to obojętnie:  Vista/7/8/8.1

 

Każdy będzie płynnie działał, zwłaszcza vista jeśli powgrzebieby w paru opcjach;)

 

Masz sticker z kluczem systemu w lapku? Na jaki system?

tak klucz oryginału win 7 posiadam ale kwestia czy pod te parametry lepszy bedzie który kolwiek windows czy inny system a jesli to jaki 

Nie sądzę aby inny niż wn 7 chodził lepiej czy szybciej -  z pewnością nie Vista.  Win 8 jest upierdliwy (wygląd ustawienie wg swoich potrzeb) w obsłudze jeżeli do tej pory nie używałeś to można się pobawić delikatnie   - ale też pociągnie nieźle. Znaczne przyśpieszenie osiągnąłem np. na HP o podobnych parametrach  - wymieniając dysk na SSD. Wymieniłem też pokładową Vistę na 64 win 7. Bez SSD laptop w win 7 w porównaniu z Vistą -   też znacznie przyśpieszył zasuwa aż miło :slight_smile: