Brak internetu po instalacji windows 7

Witam. Mam nowego laptopa HP…zainstalowany tam był windows10…skasowałem ten windows i chciałem zainstalować windows 7. Po instalacji brak internetu. Mam podłączonego laptopa do kabla sieciowego i nic…brak internetu. W rozwiązaniach problemu jest że brak sterownika do karty sieciowej, że windows 7 nie wykrył karty sieciowej. Jak instalowałem windowsa 7 na komputerze stacjonarnym nie było takich problemów. Internet się uruchamiał tuż przy starcie  windowsa i tyle. A w tym laptopie to nic porażka. W biosie mam włączoną kartę sieciową…nie wiem co jest źle? Dlaczego brak jest internetu…proszę pomóżcie…z góry dzięki…

 

 

Zapewne Windows 7 nie posiada sterowników do posiadanej przez Ciebie karty, więc nie instalują się one podczas instalacji systemu. To normalny problemy w sytuacjach, gdy na najnowszych sprzętach instaluje się starsze systemy. Musisz pobrać sterowniki do karty sieciowej ze strony producenta laptopa. A może z płyty, o ile dostałeś jakieś sterowniki.

Sterownik znajdziesz na stronie internetowej producenta. Jeśli z instalacją systemów sobie radzisz to ze sterownikami tym bardziej powinieneś. 

Będę próbował…dzięki…