Brak internetu przez router

Od maja mam router TP Link TL-WR740N i wszystko było dobrze aż do dziś Przez router nie ma internetu. Jak podłącze kabel z komputera prosto do modemu Toyi internet jest. CZy router się popsuł ? Co powinnam zrobi zainstalować go jeszcze raz ?

a ten router masz podłączony kablem do kompa czy łączyłaś sie bezprzewodowo? zrób reset do ustawień fabrycznych i zainstaluj od nowa ale nie z płyty tylko wprowadz ustawienia przez przeglądarke internetową wpisz adres 192.168.1.1 potem hasło i login admin i w opcji Quick setup skonfiguruj internet

mam podłączony do komputera A reset robię wciskając jakąś igłą ten reset BO takowego przycisku nie ma jest napis ze jest tam reset i dziurka?

to zresetuj i wprowadz potem od nowa wszystko to u kumpla też tak jest trzeba igłą albo zapałką wcisnąć tam i przytrzymać pare sekund. jak nie zadziała to sie popsuł

Chciałam skonfigurować przez ta stronę ale strona 192.168.1.1 się nie wyświetla. Zrobiła, zgodnie z instrukcja ustawienie adresu IP ale to nic nie pomogło:(

Dodane 29.11.2010 (Pn) 21:14

DLACZEGO TA STRONA KONFIGURACYJNA SIĘ NIE WŁĄCZA?? Na routerze wszystkie kontrolki się palą Qss czasem nie ale jak się włączy to miga

Ustaw u siebie w komputerze automatyczne adresowanie IP.

Zrób reset routera.

Spróbuj 10.0.0.1 albo 192.168.1.1 wpisać i wejść na router.

Jeśli to nie pomoże to sprawdź czy kable są podpięte jak należy.

Po poprawnym resecie musi zadziałać, a jak nie tzn ze jest popsuty.

jesli na routerze wszystkie kontrolki sie palą to powinien być net

Dzięki wielkie działa