Brak internetu /PUP Optional

Dzień dobry, od wczoraj wystąpił problem bardzo powolnego ładowania się stron internetowych, jak wczoraj to było możliwe tak dziś internet w ogóle nie działa, żadna strona nie chce się załadować, WiFi po kilku minutach coś się pojawi na telefonie. Wczoraj jeszcze wykonałem skan Malwarebytes Anti-Malware, który wykrył 99 zagrożeń w tym 3 klucze rejestru, reszta listy to były PUP Optional - w większości był to PUP Optional MultiPlug, ale były też inne. Wszystko zostało usunięte, lecz problem nadal się pojawia. Wykonałem jeszcze skan AdwCleanerem, który wszystko usunął, ale gdy wyłączyłem ponownie komputer internet już nie działa. Załączam logi dzisiejsze. Bardzo proszę jeśli to możliwe o załączenie skryptu w postaci pliku .txt  gdyż tak jak mówię nie mam internetu. Plik prześlę telefonem przez bluetooth. Dziękuję. 

http://wklej.to/Pg56E ----> Addition 

http://wklej.to/240sv -----> FRST

http://wklej.to/Kvtc3 ------> Shortcut 

#1. Jeśli chodzi o brak internetu to okazało się że router nie działa jak należy, pali się czerwona dioda. Nie wiem czy jest to spowodowane problemami dostawcy czy coś poważniejszego, może infekcja routera.

#2. Internet samoczynnie się naprawił. Działa WiFi - nie wiem jak to się stało, mimo że ukazuję się żółty krzyżyk przy wskaźniku zasięgu to internet działa.

p.txt

Wszystko wróciło do normy, strony otwierają się jak dawniej, żółtego krzyżyka też już nie ma. Umieszczam dla pewności fixlog. Folder C:/FRST usunięty. Po raz kolejny bardzo Ci dziękuję. 

http://www.wklej.org/id/1896309/  ----> Fixlog