Brak internetu

Witam wydaje mi się że dobry dział wygrałem.
Przejdę od razu do problemu
Problem występuje gdy uruchomię na telefonie np. youtube 720p na cały ekran
I wyskakuje internet może być nie dostępny.
Rozmawiałem z dostawcą internetu i nie zauważył żadnych problemów z ich winy
cyt. To musi być pana wina że coś nie działa
Zauważyłem siedząc przed komputerem i używając jednoczenie telefonu i oglądać coś na youtube to rośnie utrata pakietów do 80% i potem wszystko jest okej i potem za kilka minut znów to samo

Proszę o pomoc

internet z telefonu po wifi czy siec komórkową? Jaki telefon? Problem tylko na telefonie?

wifi
telefon Samsung/sony
Problem występuje na urządzeniach PC i telefon
Gdy uruchomię youtube na telefonie to automatycznie skacze utrata pakietów na komputerze a na telefonie internet się rozłącza automatycznie

Radził bym ten problem postawić w dziale Sieci Komputerowe.
Masz pod WiFi 2.4 GHz podłączone dwa urządzenia. WiFi już samo w sobie nie daje pełnej “mocy” sygnału. Przyczyn wiele, choćby nakładanie kanałów. Może musiał byś sprawdzić jak to u ciebie wygląda. Może trzeba poprzyznawać na ruterze każdemu urządzeniu własną przepustowość. Zajrzyj tam.

Czyli masz problem z wifi. Jeżeli przy korzystaniu z telefonui komputera w jednym miejscu oraz zaczyna ci się psuć internet to najbardziej prawdopodobne, to że masz tam kiepski zasiąg.

Pobierz sobie netspota tu masz https://www.dobreprogramy.pl/NetSpot,Program,Windows,70847.html i pokaż jak wygląda wykres sygnału.

Znaczy może popełniłem bład bo z rutera leci kabel do komputera i ten ruter działa także jako Wi-fi

No to podziel w ruterze przepustowość łącza na dwa. Każde z urzadzeń będzie miało własną “rurę” i potem sprawdż czy problem występuje.