Brak Jakiego Kolwiek Dzwieku (C-Media AC'97)

Witam! Mam problem z dzwiekim a dokladniej to z jego brakiem. Od kad zmienilem plyte glowna nie mam dzwieku(plyta glowna to ASRock 755VM800 z karta dzwiekowa zintegrowana w plycie C-media AC’97Integrate003) tyle wiem.Instalowalem sterowniki na wszystkie sposoby i za kazdym razem w mendzerze urzadzen kolo sterownika audio jest wykrzyknik:/ juz nie wiem co mam z tym zrobic jezeli plyta jest nowa to powinno to dzialac. jezeli macie jakis pomysl to prosze o pomoc bo mi sie pomysly skonczyly. z gory wszystkim dziekuje

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Pewnie nie masz w BIOS-ie włączonej tej karty dźwiękowej. Sprawdź w BIOS-ie i znajdz jakąś pozycje typu Audio AC97 i daj na ENDABLED

wlasnie ustawialem w biosie bylo na auto ale wlaczylem na endabled. i caly czas jest to samo:/ ale dzieki i tak moze masz jakies jeszcze pomysly?? bo mi juz rece opadaja.

KAT_605

Następnej prośby nie będzie.JNJN

KAT_605 a także nie używamy samych dużych liter w temacie, prosze wszystko wyżej wymienione poprawić

Przenoszę do Hardware

przy zmianie płyty głównej najlepiej zainstalować Windę na czysto

caly system jest od nowa zrzucony. i nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje. znacie error kod 10? jest napisane ze urzadzenie nie moze odpalic