Brak jezyka polskiego, po aktualizacji oprogramowania

Witam!

Mam prośbę… Poratujcie ponieważ mam problem. Chciałam sobie zaktualizować telefon i użyłam do tego programu nokia Software updater w polskiej wersji językowej. A po aktualizacji język w telefonie zmienił mi się na angielski… A w opcjach nie ma języka polskiego… Co zrobić? Błagam o pomoc!! Może można w jakiś sposób przywrócić telefon do poprzedniej wersji oprogramowania?? Dodam jeszcze, ze posiadam telefon nokia 6220 classic.

Może ta aktualizacja telefonu jest angielska i dlatego masz po angielsku.

Telefon posiada oznaczenie “product code” jest pod baterią jak i zawarty w oprogramowaniu telefonu , telefon zapewne pochodzi ze strefy anglojęzycznej i posiada odpowiedni do tej strefy product code , i dlatego NSU pobrał i zainstalował oprogramowanie odpowiednie do product code , można zmienić “programowo” ten product code ale traci się gwarancje na telefon. http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=2480 . Nie ważne że użyłeś NSU w polskiej wersji , NSU sprawdza product code a następnie pobiera odpwiednie firmware dla telefonu.

Już tego próbowałam, ale to niestety nie działa na moim telefonie :frowning:

to widocznie źle coś robisz , dlaczego nie działa?? napisz coś więcej co się dzieje , jeżeli zastosujesz się do opisu użytkowania programu to musi zadziałać , podstawowe działanie przed zainstalowaniem NSS to usunięcie wszystkich pozostałych programów jak i ich pozostałości (wpisów w rejestr) do obsługi telefonu miedzy innymi Nokia PC Suite jak i Nokia Software Updater.