Brak jezyka polskiego

Zainstalowalam IE8 - napisane jest, ze w jez.polskim - a to jest angielski. Nie znam angielskiego, w dodatku jestem w Hiszpanii i nie moge sobie poradzic.

Jak to swinstwo mozna odinstalowac, bo przy probie zmiany p’liku - wyskakuje informacja, ze na kompie jest najnowsza wersja i nie mozna nic zainstalowac…

IE8 - byl z tego vortalu :frowning:

Niestety IE sam dobiera podczas instalacji wersję językową do system, niezależnie czy pobrałeś z vortalu czy ze strony MS. Przypuszczam że masz Vistę po angielsku i stąd ten problem, chyba nic ci nie pozostanie jak korzystać z Fx, Opery, Chrome lub innej wedle uznania.

Przed instalacją w ustawieniach regionalnych trzeba było ustawić lokalizację na Polskę.

Control Panel/Regional and Language Settings/ Location

I ustawiasz Poland i wszystkie programy które mogą będą instalować się domyślnie po polsku.

Ja mam viste ultimate eng (kiedyś kupiłem za 30zł) już spolszczoną i ie zainstalował mi się ENG więc nie jestem pewien czy to tylko kwestia lokalizacji.

Możliwe lecz spróbować zawsze warto :wink:

majadahonda ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Na vortalu był news o tym w maju lub w czerwcu zeszłego roku, też zakupiłem sobie vistę ultimate z sp1 za 30zł.

OT --> Kosz

Dzieki za podpowiedzi - udalo sie odinstalowac plik (IE8 jest aktualizacja)

A Viste mam w hiszpanskim i brak paczki jezykowej z polskim. Stad stale problemy!