Brak kanalow z satelity

hej ja mam taki problem. mam tuner tv zainstalowany sterowniki sa uzywam dscalera i ze zwyklej anteny lapie mi zwykle kanaly polsat , tvn itp. ale jak juz podlacze kabel z talerza wizji zadnych kanalow z satelity nie lapie caly czas tylko sniezenie i jakies pionowe paski czasem , probowalem juz chyba wszystkie czestotliwosci i nic nie lapie ani jednego kanalu :frowning: w lewym dolnym rogu tylko jest no video signal found. czego to moze byc wina zle ustawienie talerza czy moze cos z softem ?. karta to pixelviev bt878p

ale tymasz tuner do odbioru kanalow naziemnych czy tuner satelitarny cyfrowy bo to jest ruznica

Wytłumacz jaśniej co robisz.Bo jakoś nie rozumiem. :?

A tak myśle sobie że do odbioru TV sat powinieneś kupić sobie inną karte poprostu.Bo na tej co masz nic nie zdziałasz.

W jaki sposób ty to połączyłeś. Nie mów mi ze do konwentera. :o

Myślę że podłączyłeś do odbiorniika tv sat. Muszisz to podłaczyć na zasadzie video czyli wyjście video odbiornika tv sat z wejściem composite karty tv w twoim kompie i osobno głos . A kanały ustawiasz na odbiorniku tv sat i to jego musisz przestawiać jak chcesz zmienić kanał. :?

no tak w tunerze sa 2 wejscia jedno na antene taka jak jest w zwyklym tv i na niej mi lapie standardowe kanaly , a drugie wejscie jast na kablowke , mi zostal talerz z wizji bo z niej zrezygnowalem wiec mysle ze po podlaczeniu darmowe ogolno dostepne kanaly satelitarne powinien lapac.ale niestety przy podlaczeniu anteny z talerza nie ma zadnego obrazu :frowning:

No ale to jest niestety niemożliwe aby sama czasza z konwenterem do tego wystarczyła. :smiley:

:shock: :shock: :shock: :shock:

Tak jak mówili Ci koledzy nie masz odpowiedniej karty TV w komputerze Twoja karta obsługuje tylko częstotliwości TV naziemnej i kablowej a nie sygnał z konwertera TV sat. To jest zupełnie inny zakres czestotliwości !!

Witam

Jeśli chcesz się bardziej zagłębić w ten temat to niestety jest bardzo głęboki polecam poczytać :

*http://www.dvb-board-pl.com/

*http://polaris.dvhk.pl/?id=glowna