Brak karty dźwiękowej

Brak karty dźwiękowej.

Na komputerze nie została zainstalowana karta dźwiękowa lub karta nie działa prawidłowo. Jeżeli karta nie została zainstalowana, należy ją zainstalować przed rozpoczęciem słuchania dźwięku w cyfrowym pliku multimedialnym. Jeżeli karta jest zainstalowana, należy rozwiązać problem na podstawie informacji zawartych w dokumentacji karty.

Identyfikator błędu = 0x80040256, Identyfikator rozwiązania = 0x00000000

mam taki problem i mam płyte głowną

Nazwa płyty głównej Intel Alton Bay D946GZAB

ID płyty głównej AB94610J.86A.0169.2007.0423.1931

co mam zrobić??? wyslijcie mi jakieś linki do sterowników albo coś??? czekam na odp

Sterowniki.

a możę jakis bardziej konkretny link do sterownika???

Dodane 22.03.2009 (N) 19:52

możecie dać jakis bezpośredni link do ściągniecia sterownika??

Nie umiesz kliknąć na Download?Wykazujcie trochę własnej inicjatywy.

ale to nie działa może doradzicie coś innego??

Ale co nie działa,sterownik czy nie umiesz go pobrać?Są dwa sterowniki,jak nie działa pierwszy to spróbuj drugiego.

ani ten ani ten może jakaś inna strone znasz z której mozna pobrac???

A te?

te też nie działają. może znasz jakies inne sposób albo jeszcze jakieś inne sterowniki???

A system dokładnie to jaki masz?Te sterowniki co podawałem pochodzą od Intela,wiec jak nie działają to nie wiem.

no intela, wiesz bo ja mam płyte ale jak instaluje te sterowniki di płyty to pisze ze jest potrzeny plik usbehci.sys no i nie umiem zainstalować tego z płyty??? może coś poradzisz??? :cry:

System masz Intela?Od kiedy Intel systemy wydaje?Napisz jaki masz system i z jakim Service Packiem bo tak to do niczego nie dojdziemy.

Windows XP z SP2 lub jakim kolwiek?

Zainstaluj SP3, sterownik do chipsetu, potem stery od muzyki.

Nazwa systemu operacyjnego Microsoft Windows XP Professional

Nazwa kodowa systemu operacyjnego Whistler

Język systemu operacyjnego Polski

Typ jądra systemu operacyjnego Multiprocessor Free (32-bit)

Wersja systemu operacyjnego 5.1.2600 (WinXP Retail)

Dodatek service pack systemu operacyjnego [TRIAL VERSION]

Data Instalacji 2009-02-14

Dodane 22.03.2009 (N) 21:12

coś jeszcze chcesz wiedzieć

Za dużo to nie podpowiada.

nie mam zadnego bo tylko zainstalowałem windowsa. chciałem ainstalować service pack ale pisze tak " nie można zainstalować windows XP Service Pack 2

klucz produktu używany do instalacji systemu Microsoft Windows może być nieprawidłowy" i coś tam dalej. co zrobić??? :expressionless:

Zainstalować legalnego windowsa.

http://support.microsoft.com/kb/326904/PL/

no ale to jest legalny normalnie z orginalnej płyty

Dodane 22.03.2009 (N) 21:30

więcej juz mi nie pomożesZ???

Z oryginalnej płyty ale czy Twojej?Musisz zainstalować przynajmniej SP2.Jeżeli masz oryginalnego Windowsa to zadzwoń do Microsoft w celu otrzymania nowego klucza.

aha ok ale jak to robie i bede miał nowego orginalnego windowsa to bedie działać??? dzięki za rady. i to chyba wsystko podrawiam. =D>