Brak karty graficznej

Witam.Kupiłem dodatkową kartę graficzną,bo na moim komputerze nie ma wyjścia TV,a chciałem podłączyć komputer pod telewizor.Karta taka http://www.allegro.pl/item852324047_gef … ,Zamontowałem ale w menedżerze urządzeń jest nie wykryta.Nie wiem czy nie potrzeba podłączyć jeszcze jakiegoś kabelka,bo jest na to miejsce(żółty prostokącik w górnym rogu).Może ktoś podpowie.

Pozdrawiam.

popraw link do karty graficznej a kabelek od monitora podpięty do nowej karty ? sterowniki zainstalowane ?

Fotka niewyraźna, ale to prawdopodobnie gniazdo zasilania, podłącza się do niego wtyczkę taką samą jak do stacji dyskietek. Jeśli jest gniazdo zasilania, to potrzebne zasilanie.

Sterowników nie mogę zainstalować,bo wyskakuje komunikat,że to nie do tej karty,a orginalna karta to Intel®G33/G31 Express Chipset Family.ten kabelek to pewnie kupię,ale gdzie go podłączyć na płycie to dla mnie czarna magia.

Dodane 23.12.2009 (Śr) 22:30

Faktycznie link zrąbany,a tu jest dobry http://www.allegro.pl/item852324047_gef … at_gw.html

i ta karta jest zintegrowana na płycie głównej??

to chyba musisz ustawić w biosie używanie karty na agp, bo na dwóch na raz nie pojedziesz.

Tam masy Pci-e x16

Ta co kupie nie bd działać.

Intel®G33/G31 Express Chipset Family ta karta jest zintegrowana na płycie głównej,ale jak ustawic w biosie to też czarna magia.Ja za bardzo się nie znam na budowie komputera.Tylko moge grać,oglądać filmy,ale postanowiłem coś zrobić samemu.

Dodane 24.12.2009 (Cz) 1:14

A czy zasilanie karty podpina się pod zasilacz?Jeżeli tak to będzie problem,W zasilaczu mam Molex 4 pin,a W karcie 4 pin tylko małe.Czy kupię gdzieś taką przejściówkę?

jakie zasilanie ?? od kiedy to wiekowe karty typu GeForce 4 MX 440 posiadają zasilanie w dodatku na 4 pinach?? to może być raczej coś w rodzaju tv-out. Pozdro

Ja się na tym nie znam,tylko czytam to co napiszą inni forumowicze.

Dodane 24.12.2009 (Cz) 5:52

Chyba z tą kartą dam sobie spokój,bo jeszcze popsuje komputer,a był kupowany w sierpniu.Proszę mi tylko podpowiedzieć,czy takie rozwiązanie jest możliwe(rozchodzi się o to,aby na telewizorze był obraz)

http://www.allegro.pl/item856692815_roz … iazda.html to podłącze w miejsce gdzie wpina się monitor.Do jednej końcówki podłączę monitor,a do drugiej http://www.allegro.pl/item844005884_ada … a_k33.html i jak mi się wydaje to na żółtym chinczu powinno być video.Niech ktoś podpowie czy to dobre rozwiązanie?

Wszystkim forumowiczom życzę Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam.

Tadek

Dodane 25.12.2009 (Pt) 20:34

Ja nie wiedziałem,że są różne karty AGP i PCI-E,myślałem karta musi wejść i dlatego wciskałem mocniej dobrze,że nic się nie stało,a w mojej płycie jest wejście PCI-E( dopiero teraz się dowiedziałem)Teraz napiszę o co mi naprawdę chodzi.Jak pisałem chcę podłączyć komputer do telewizora,ale nie napisałem,że chcę podlączyć bezprzewodowo za pomocą PRZEKAŹNIKA SENDER - FAL RADIOWYCH I TV firmy WELLTECH tu jest do niego link http://www.allegro.pl/item857339563_aud … odowo.html i żeby podłączyć potrzebna jest karta graficzną z wyjściem VIDEO,dlatego też kupiłem tą kartę,(w moim kompie nie ma żadnego takiego wyjścia)Teraz chcę kupić tą kartę http://www.allegro.pl/item858305079_gef … tvout.html, ma wyjścia D-SUB, TV-OUT i mam nadzieje,że to będzie dobre rozwiązanie Proszę o opinie.

Dodane 25.12.2009 (Pt) 20:53

Ja nie wiedziałem,że są różne karty,myślałem karta musi wejść i dlatego wciskałem mocniej dobrze,że nic się nie stało.Teraz napiszę o co mi naprawdę chodzi.Jak pisałem chcę podłączyć komputer do telewizora,ale nie napisałem,że chcę podlączyć bezprzewodowo za pomocą

PRZEKAŹNIKA SENDER - FAL RADIOWYCH I TV firmy WELLTECH tu jest do niego link http://www.allegro.pl/item857339563_aud … odowo.html i żeby podłączyć potrzebna jest karta graficzną z wyjściem VIDEO,dlatego też kupiłem tą kartę,(w moim kompie nie ma żadnego takiego wyjścia,a w płycie jest wejście PCI-E,ale o tym nie wiedziałem)Teraz chcę kupić tą kartę http://www.allegro.pl/item858305079_gef … tvout.html, ma wyjścia D-SUB, TV-OUT i mam nadzieje,że to będzie dobre rozwiązanie Proszę o opinie.