Brak karty graficznej


(Tadek49) #1

Witam.Kupiłem dodatkową kartę graficzną,bo na moim komputerze nie ma wyjścia TV,a chciałem podłączyć komputer pod telewizor.Karta taka http://www.allegro.pl/item852324047_gef ... ,Zamontowałem ale w menedżerze urządzeń jest nie wykryta.Nie wiem czy nie potrzeba podłączyć jeszcze jakiegoś kabelka,bo jest na to miejsce(żółty prostokącik w górnym rogu).Może ktoś podpowie.

Pozdrawiam.


(Technik Elektro) #2

popraw link do karty graficznej a kabelek od monitora podpięty do nowej karty ? sterowniki zainstalowane ?


(MaRa) #3

Fotka niewyraźna, ale to prawdopodobnie gniazdo zasilania, podłącza się do niego wtyczkę taką samą jak do stacji dyskietek. Jeśli jest gniazdo zasilania, to potrzebne zasilanie.


(Tadek49) #4

Sterowników nie mogę zainstalować,bo wyskakuje komunikat,że to nie do tej karty,a orginalna karta to Intel®G33/G31 Express Chipset Family.ten kabelek to pewnie kupię,ale gdzie go podłączyć na płycie to dla mnie czarna magia.

-- Dodane 23.12.2009 (Śr) 22:30 --

Faktycznie link zrąbany,a tu jest dobry http://www.allegro.pl/item852324047_gef ... at_gw.html


(skrzek) #5

i ta karta jest zintegrowana na płycie głównej??

to chyba musisz ustawić w biosie używanie karty na agp, bo na dwóch na raz nie pojedziesz.


(Mutant5) #6

Tam masy Pci-e x16

Ta co kupie nie bd działać.


(Tadek49) #7

Intel®G33/G31 Express Chipset Family ta karta jest zintegrowana na płycie głównej,ale jak ustawic w biosie to też czarna magia.Ja za bardzo się nie znam na budowie komputera.Tylko moge grać,oglądać filmy,ale postanowiłem coś zrobić samemu.

-- Dodane 24.12.2009 (Cz) 1:14 --

A czy zasilanie karty podpina się pod zasilacz?Jeżeli tak to będzie problem,W zasilaczu mam Molex 4 pin,a W karcie 4 pin tylko małe.Czy kupię gdzieś taką przejściówkę?


(michasu2) #8

jakie zasilanie ?? od kiedy to wiekowe karty typu GeForce 4 MX 440 posiadają zasilanie w dodatku na 4 pinach?? to może być raczej coś w rodzaju tv-out. Pozdro


(Tadek49) #9

Ja się na tym nie znam,tylko czytam to co napiszą inni forumowicze.

-- Dodane 24.12.2009 (Cz) 5:52 --

Chyba z tą kartą dam sobie spokój,bo jeszcze popsuje komputer,a był kupowany w sierpniu.Proszę mi tylko podpowiedzieć,czy takie rozwiązanie jest możliwe(rozchodzi się o to,aby na telewizorze był obraz)

http://www.allegro.pl/item856692815_roz ... iazda.html to podłącze w miejsce gdzie wpina się monitor.Do jednej końcówki podłączę monitor,a do drugiej http://www.allegro.pl/item844005884_ada ... a_k33.html i jak mi się wydaje to na żółtym chinczu powinno być video.Niech ktoś podpowie czy to dobre rozwiązanie?

Wszystkim forumowiczom życzę Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Pozdrawiam.

Tadek

-- Dodane 25.12.2009 (Pt) 20:34 --

Ja nie wiedziałem,że są różne karty AGP i PCI-E,myślałem karta musi wejść i dlatego wciskałem mocniej dobrze,że nic się nie stało,a w mojej płycie jest wejście PCI-E( dopiero teraz się dowiedziałem)Teraz napiszę o co mi naprawdę chodzi.Jak pisałem chcę podłączyć komputer do telewizora,ale nie napisałem,że chcę podlączyć bezprzewodowo za pomocą PRZEKAŹNIKA SENDER - FAL RADIOWYCH I TV firmy WELLTECH tu jest do niego link http://www.allegro.pl/item857339563_aud ... odowo.html i żeby podłączyć potrzebna jest karta graficzną z wyjściem VIDEO,dlatego też kupiłem tą kartę,(w moim kompie nie ma żadnego takiego wyjścia)Teraz chcę kupić tą kartę http://www.allegro.pl/item858305079_gef ... tvout.html, ma wyjścia D-SUB, TV-OUT i mam nadzieje,że to będzie dobre rozwiązanie Proszę o opinie.

-- Dodane 25.12.2009 (Pt) 20:53 --

Ja nie wiedziałem,że są różne karty,myślałem karta musi wejść i dlatego wciskałem mocniej dobrze,że nic się nie stało.Teraz napiszę o co mi naprawdę chodzi.Jak pisałem chcę podłączyć komputer do telewizora,ale nie napisałem,że chcę podlączyć bezprzewodowo za pomocą

PRZEKAŹNIKA SENDER - FAL RADIOWYCH I TV firmy WELLTECH tu jest do niego link http://www.allegro.pl/item857339563_aud ... odowo.html i żeby podłączyć potrzebna jest karta graficzną z wyjściem VIDEO,dlatego też kupiłem tą kartę,(w moim kompie nie ma żadnego takiego wyjścia,a w płycie jest wejście PCI-E,ale o tym nie wiedziałem)Teraz chcę kupić tą kartę http://www.allegro.pl/item858305079_gef ... tvout.html, ma wyjścia D-SUB, TV-OUT i mam nadzieje,że to będzie dobre rozwiązanie Proszę o opinie.